Barwy szczęścia, odcinek 2608: Koniec Józka i Gabrysi. Przez walkę o Julcię nie zauważy, że ją stracił

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2608. Koniec Józka i Gabrysi. Przez walkę o Julcię nie zauważy, że ją stracił

Barwy szczęścia, odcinek 2608: Koniec Józka i Gabrysi. Przez walkę o Julcię nie zauważy, że ją stracił - ZDJĘCIA

W 2608 odcinku "Barw szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) pobiegnie na kolejną walkę sądową z Urszulą (Bożena Stachura) o Julcię (Julia Staniszewska). Sałatka nawet nie zauważy, że jego dziewczyna ma już tego dość i zaczyna się pakować. Kiedy piłkarz wróci do domu dowie się, że Gabrysia (Marta Juras) kończy związek i wyprowadza się od niego. Józek będzie w autentycznym szoku! Gabrysia jednak nie będzie już dyskutowała i zniknie z życia ukochanego. Ujawniamy, że w 2608 odcinku "Barw szczęścia" oboje będą cierpieć. Ale niedługo, bo zaraz u Józka szybo znajdzie się chętna pocieszycielka, a do Gabrysi wróci dawna miłość! Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2608 - wtorek 5.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2608 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy koniec związku Gabrysi i Józka. Jeszcze ukochana pomoże Sałatce wyszykować się na kolejną rozprawę do sądu i da mu buziaka na pożegnanie. Ale to będzie ostatni raz, bo po powrocie Józek znajdzie Gabrysię już spakowaną. Para pójdzie na kolację, na której padną poważne słowa Gabrysi o rozstaniu. I wygląda na to, że nie będzie już odwrotu - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Józek w 2608 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie umiał rozmawiać, ani myśleć nawet o niczym innym, niż kolejna rozprawa z Urszulą. Sałatka nawet nie zauważy, jak jego dziewczyna cierpi w tej sytuacji, pomijana i zupełnie nieważna. Kiedy wróci dowie się wszystkiego. 

Zobacz też: M jak miłość. Przerwa w emisji na koniec marca. Znamy powód

Józek nie do końca zrozumie w 2608 odcinku "Barw szczęścia", co tak naprawdę się stało w jego życiu. Nie będzie miał do tego głowy, bo sprawa w sądzie znajdzie się w apogeum konfliktu. W dodatku tuż obok niego będzie nowa opiekunka Julci, Zosia (Kinga Bobkowska), która małymi krokami zacznie przyzwyczajać Sałatkę do swojej bliskiej obecności. 

Gabrysia w 2610 odcinku "Barw szczęścia" zamieszka w hotelu Stańskich, gdzie znajdzie ją dawna miłość, Darek. To właśnie gej będzie ją tulił po rozstaniu z Józkiem - jako pierwsi napisaliśmy o tym TUTAJ>>> I wygląda na to, że Gabrysia i Józek już nigdy do siebie nie wrócą.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1652: Koniec Pawła i Franki. W święta nie będzie już czego zbierać. Nawet stryj Franki weźmie udział w jej oszustwie

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Najnowsze