Barwy szczęścia, odcinek 2601: Justin zostanie bezdomny! Jaworski po morderstwie Jowity wyrzuci go na bruk

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2601: Justin zostanie bezdomny! Jaworski po morderstwie Jowity wyrzuci go na bruk

Barwy szczęścia, odcinek 2601: Justin zostanie bezdomny! Jaworski po morderstwie Jowity wyrzuci go na bruk

2022-03-25 12:21

W 2601 odcinku „Barw szczęścia” Jaworski (Jacek Kałucki) wypowie Justinowi (Jasper Sołtysiewicz) umowę najmu i wyrzuci go na bruk! Krzysztof nie będzie chciał mieć nic wspólnego z morderstwem Jowity (Magdalena Żak), która wspólnie z Justinem i Sławką (Ewelina Serafin) w ostatnim czasie wspólnie żyli w jego mieszkaniu! W 2601 odcinku „Barw szczęścia” Jaworski po morderstwie Prota (Andrzej Michalski) tak jak wszyscy z góry osądzi Jezierską i będzie oporny na argumenty Sławki i Justina! Krzysztof każe im się natychmiast wynosić z jego włości!

"Barwy szczęścia" odcinek 2601 - piątek, 25.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2601 odcinku „Barw szczęścia” afera z morderstwem Prota odbije się nie tylko na rodzinie Jezierskich, ale również i na Justinie. Skotnicki nie będzie miał pewności, czy to, aby nie na pewno Jowita zabiła jego przyjaciela, ale stanie po stronie Sławki i razem z nią będzie bronił jej córki, za co przyjdzie mu słono zapłacić! W 2601 odcinku „Barw szczęścia” odwiedzi go rozzłoszczony Jaworski, który przez morderstwo Prota każe im natychmiast wynosić się z jego mieszkania! Krzysztof nie będzie chciał, aby na jego włościach dłużej mieszkała morderczyni, a wraz z nią jej rodzina i przyjaciele, gdyż sam będzie zmagał się z traumą jak znalazł nad rzeką ciało Prota, któremu jeszcze niedawno wynajmował mieszkanie!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2601: Hubert da się przekupić podłej macosze Klary! Namówi żonę, aby wycofała pozew – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Jaworski wyrzuca Justina z mieszkania w 2601 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2601 odcinku „Barw szczęścia” Jaworski rzuci Justinowi wypowiedzeniem umowy najmu lokalu. Skotnicki nie będzie mógł zrozumieć jego nagłej decyzji, ale Krzysztof wyjaśni mu, że już dłużej nie zniesie myśli, iż w jego mieszkaniu do niedawna mieszkała morderczyni, a teraz ciągle urzędują tam jej bliscy!

- Witam, za dużo tego wszystkiego. Chcę, żebyście się stąd wyprowadzili! – zażąda Jaworski.

- No to ma pan wyczucie – skwituje Justin.

- Wypowiadam najem lokalu – powie stanowczo.

- Tak? A to na jakiej podstawie? – spyta zaskoczony Skotnicki.

- Bo wszyscy na osiedlu wytykają mnie palcami, a ja nie chcę mieć nic wspólnego z morderczynią! – krzyknie.

Wtedy w 2601 odcinku „Barw szczęścia” w obronie córki stanie Sławka i da Jaworskiemu jasno do zrozumienia, że to nie Jowita zabiła Prota, ale Krzysztof będzie wiedział swoje i nie uwierzy w żadne ich słowo!  

- Moja córka nikogo nie zabiła! Jak pan śmie powtarzać takie kłamstwa? – oburzy się Sławka.

- Przecież wszyscy o tym wiedzą. Nawet policja – zauważy Jaworski.

- To są wszystko jakieś głupie pomówienia – doda Justin.

- Lincz, lincz publiczny. A gdzie domniemanie niewinności uczciwy proces? – zapyta Sławka, ale Jaworski będzie nieugięty.

Zobacz także: QUIZ. Jak dobrze znasz rodzinę Pyrków z Barw szczęścia? Prawdziwy fan zdobędzie 7/10

Ich tłumaczenia w 2601 odcinku „Barw szczęścia” nie zrobią na Jaworskim żadnego wrażenia tylko dodatkowo go zdenerwują. Krzysztof zostanie przy swojej decyzji i każe im się wynieść, ale Justin uświadomi go, że nie może ich tak po prostu wyrzucić, gdyż spełniają wszystkie warunki umowy! Jednak Jaworski będzie miał swoje sposoby i nie zawaha się ich użyć!

- Macie się stąd wyprowadzić! Natychmiast! – powie tonem nieznoszącym sprzeciwu.

- Nie, płacimy czynsz na czas, trzymamy się umowy. Nie ma pan żadnych podstaw – wytłumaczy się Justin.

- Mam! To jest moje mieszkanie – krzyknie.

- A my mamy 3 miesiące wypowiedzenia w umowie. To pan da to wypowiedzenie. I żegnam. Widzimy się za 3 miesiące, proszę – oburzy się Justin.

- Jeszcze zobaczymy! – zagrozi mu na do widzenia w 2601 odcinku „Barw szczęścia”.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2604: Iwona zabierze Markowi córkę Wioletkę! Nawet Hubert jej nie powstrzyma

Barwy szczęścia. Kochanka Kępskiego nie pozwoli mu być z Iwoną. Grażyna zajmie miejsce Pyrki!
Najnowsze

Materiał sponsorowany