Barwy szczęścia, odcinek 2589: Renata będzie śledzić Romanowskiego w Meksyku! Tak zacznie się afera narkotykowa?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2589: Renata będzie śledzić Romanowskiego w Meksyku! Tak zacznie się afera narkotykowa?

Barwy szczęścia, odcinek 2589: Renata będzie śledzić Romanowskiego w Meksyku! Tak zacznie się afera narkotykowa?

W 2589 odcinku "Barw szczęścia" kolejna odsłona afery narkotykowej! Jak pisaliśmy jako pierwsi w 2588 odcinku "Barw szczęścia" Renata (Anna Mrozowska) i Romanowski (Maciej Jachowski) trafią prosto z łóżka do więzienia, a spektakularna akcja policji przejdzie do historii serialu. Już w kolejnym, 2589 odcinku "Barw szczęścia" Renata zdradzi tajemnice, związane z szemranymi interesami Romanowskiego. Dowiemy się, że kelnerka śledziła swojego kochanka aż w Meksyku! Czy to tam sięgają macki kartelu narkotykowego, z którym Andrzej się związał?

"Barwy szczęścia" odcinek 2589 - środa, 9.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2589 odcinku "Barw szczęścia" Renata będzie miała okazję wyznać Dominice (Karolina Chapko), jak zaczęła się afera narkotykowa, w którą wplątał ją Romanowski. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w 2588 odcinku serialu kelnerka zostanie wyrwana z łóżka z kochankiem prze brygadę antyterrorystyczną. Z lufami przy skroniach kochankowie będą musieli się poddać i trafią prosto za kraty. Za co? Za handel narkotykami!

Renata w 2589 odcinku "Barw szczęścia" Renata wyzna przyjaciółce, jak zaczęła się cała ta afera narkotykowa. To czy kelnerka zwierzy się przyjaciółce na widzeniu w więzieniu, czy będzie już na wolności, jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji. Ale pewne jest, że Dominika usłyszy prawdę o śledztwie, jakie Renata przeprowadziła. Czego dowiedziała się na temat Romanowskiego w Meksyku?  

Zobacz koniecznie: Wiek Basi Rogowskiej z M jak miłość budzi wiele kontrowersji. Ile lat ma Karina Woźniak, która gra 13-latkę? - ZDJĘCIA

Czy Renata pojechała za kochankiem w "Barwach szczęścia", czy śledziła jego ruchy w internecie? Czego się dowiedziała na jego temat? Czy Andrzej ma coś wspólnego ze słynnym na cały świat kartelem narkotykowym? Ważne też wydaje się, czy Romanowski wplątał jakoś Renatę bez jej wiedzy w swoje ciemne interesy - może wykorzystywał jej mieszkanie na narkotykowy magazyn. 

Na odpowiedzi na te pytania musimy poczekać do 2589 odcinka "Barwa szczęścia", który zobaczymy 9 marca o stałej porze w TVP2. Tymczasem zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z aresztowania Renaty i Romanowskiego!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Tragedia Łukasza. Sprawdzą się złe przeczucia Kasi

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze