Barwy szczęścia, odcinek 2584: Witek opublikuje dramat Michaliny w internecie! Tak się skończy żerowanie na cudzych uczuciach

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odcinek 2584: Witek opublikuje dramat Michaliny w internecie! Tak się skończy żerowanie na cudzych uczuciach

W 2584 odcinku "Barw szczęścia" Witek (Witold Sosulski) opublikuje w sieci tekst, który będzie opisywał dramat Michaliny (Anna Pentz)! Czy to będzie odpowiedź młodego Złotego na akcję jego dziewczyny, która zrobiła publiczne przedstawienie z jego intymnych pamiętników z czasu odwyku? Witek opisze dramatyczną sytuację, której był świadkiem podczas prób Michaliny w teatrze w Poznaniu. Złoty zdradzi ojcu (Marcin Perchuć) w 2584 odcinku "Barw szczęścia", że zależało mu na tym, aby pokazać wszystkim, że źle jest żerować na cudzych uczuciach.

"Barwy szczęścia" odcinek 2584 - środa, 2.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2584 odcinku "Barw szczęścia" Witek podejmie własne działania twórcze. Oddzielony od Michaliny, która wyjedzie z matką na dłużej do Poznania Złoty, nareszcie znajdzie czas i przestrzeń, aby wyrazić to co czuje. Okaże się, że Witek jest bardzo utalentowany, a jego dzieła zdobywają szybko rzesze fanów w internecie. Może dzięki temu, że artysta będzie wyjątkowo szczery? 

Jak pamiętamy, Michalina w "Barwach szczęścia" użyła pamiętników swojego chłopaka z czasów jego odwyku, aby osiągnąć sukces. Bez jego wiedzy i zgody "artystka" stworzyła przedstawienie, w którym wprost żerowała na przeżyciach młodego Złotego. Czy w 2584 odcinku "Barw szczęścia" Witek jej się zrewanżuje?

Nie przegap: M jak miłość. Gigantyczna wpadka z ciążą Patrycji i Anety. Widzowie ostro reagują na dziwny scenariusz

Jak informuje "Świat seriali" Marek po wysłuchaniu jednego z utworów Witka w 2584 odcinku "Barw szczęścia" będzie zachwycony!

- Nie wiem, po kim masz talent, ale chyba po babci, bo my z mamą jesteśmy mało muzykalni - skomentuje Złoty dzieło rapującego syna.

Jednak uwadze ojca w 2584 odcinku "Barw szczęścia" nie umknie, że teksty Witka są "mroczne" i być może świadczą o tym, że nastolatek bardzo coś przeżywa. 

- Jak dla mnie, trochę zbyt mroczne... - powie Marek.

- Piszę o swoich uczuciach, a z tymi jest różnie - usłyszy szczerą odpowiedź Witka.

Witek ostatecznie wyzna ojcu w 2584 odcinku "Barw szczęścia"  że podczas pobytu u Michaliny w Poznaniu obserwował bliską mu osobę i kogoś, kto żerował na jej emocjach... Czy Witek bardziej pomoże czy zaszkodzi Michalinie? Przekonamy się śledząc wątek od środy 2 marca.   

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramat Iwony. Zaszantażuje syna, aby uratował Kępskiego. Zapłaci za to najwyższą cenę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn odda Kępskiemu wątrobę. Tak odzyska ojca?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze