Barwy szczęścia, odcinek 2583: Józek odzyska Julcię! Zdąży w ostatniej chwili przed Urszulą - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2583: Józek odzyska Julcię! Zdąży w ostatniej chwili przed Urszulą - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2583: Józek odzyska Julcię! Zdąży w ostatniej chwili przed Urszulą - ZDJĘCIA

W 2583 odcinku "Barw szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) nareszcie odzyska Julcię (Julia Staniszewska)! Sytuacja będzie niezwykle dramatyczna - Sałatka zdąży w ostatniej chwili po dziecko, tuż przed Urszulą (Bożena Stachura)! Julita (Katarzyna Sawczuk) znów wyląduje w szpitalu psychiatrycznym i będą liczyły się dosłownie sekundy, aby zabrać Julcię z pogotowia opiekuńczego. Na szczęście Józek w 2583 odcinku "Barw szczęścia" "stanie na głowie" i zdąży - nareszcie będzie miał córkę tylko dla siebie. Zobacz szczęście taty i córki w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2583 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2583 odcinku "Barw szczęścia" Józek dostanie dramatyczne wieści. Jego żona Julita znów przeżyje załamanie nerwowe i wyląduje w szpitalu psychiatrycznym. mała Julcia zostanie sama, bez opieki i zajmie się nią opieka społeczna. Wobec zaistniałych faktów córka Sałatki może zostać oddana, w najlepszym wypadku do rodziny zastępczej, w najgorszym - trafi do domu dziecka. 

Józek w 2583 odcinku "Barw szczęścia"  natychmiast wyruszy do Niemiec. Sałatka rzuci wszystko, przerażony o los jedynej córki. Józek będzie miał świadomość, że liczy się każda sekunda i jeżeli się spóźni może już nigdy nie zobaczyć dziecka. Zwłaszcza, że Urszula też natychmiast wyruszy w pościg po dziecko... 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

Na szczęście w 2583 odcinku "Barw szczęścia" los będzie sprzyjał Józkowi. Ojciec Julci pojawi się na miejscu tuż przed Urszulą! Ale to piłkarz obierze swoje dziecko od opiekunów społecznych i zabierze Julcię ze sobą do Polski!

Czy to już koniec batalii Józka w "Barwach szczęścia" o prawo do dziecka? Urszula będzie wściekła, patrząc jak szczęśliwy Sałatka zabiera Julcię do Polski. Znając podły charakter matki Julity chwila triumfu Józka nie potrwa długo. Ale na pewno od 2583 odcinka serialu trudniej będzie mu Julcię odebrać.   

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2586: To Urszula wrobi Józka w romans z Anką! Gabrysia zobaczy go z nagą kochanką, a Klemens w sądzie jeszcze go pogrąży - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze