Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn Kępskiego zaryzykuje życie, żeby odzyskać ojca - WIDEO

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn Kępskiego zaryzykuje życie, żeby odzyskać ojca - WIDEO

Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn Kępskiego zaryzykuje życie, żeby odzyskać ojca - WIDEO

2022-02-22 14:36

W 2581 odcinku "Barwy szczęścia" syn Kępskiego (Jakub Sokołowski), zrobi dla ojca coś niesamowitego. Pomimo że Tomasz nie kontaktował się lata z Wiktorem (Grzegorz Kestranek) ani Grażyną (Kinga Suchan), nastolatek zdecyduje się pomóc mężczyźnie. Do tej pory matka chłopaka robiła wszystko, by temu zapobiec, a teraz Wiktor sam podejmie ważną decyzję. W 2581 odcinku "Barwy szczęścia" osobiście uda się do ojca i obwieści nowinę. Tomasz doskonale zdaje sobie sprawę, że bez dawcy nie przeżyje. Grażyna nie popuści choremu i Iwonie (Izabela Zwierzyńska).

"Barwy szczęścia" odcinek 2581 - piątek, 24.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2581 odcinku "Barwy szczęścia" Wiktor podejmie decyzję, że uratuje ojca, którego tak naprawdę nie miał. Tomasz nie kontaktował się z nim i Grażyną przez lata. Teraz, kiedy Kępski najbardziej potrzebuje syna, on podejmie najtrudniejszą decyzję. Grażyna wścieknie się, że Iwona i Kępski robią "wodę z mózgu" młodemu chłopakowi. W 2581 odcinku "Barwy szczęścia" wpadnie do szpitala i zrobi byłemu kochankowi karczemną awanturę. 

- Manipulujesz, mamisz go obietnicami… A nawet nie masz pewności, że jego wątroba cię uratuje! - wygarnie wściekła Grażyna. - Za to mam pewność, że będzie po mnie, jeśli jej od niego nie dostanę. - odpowie chory. - Cały ty – jak zwykle myślisz tylko o sobie! (…) Czy do ciebie w ogóle dociera, jakiego ogromnego poświęcenia od niego oczekujesz?! - zapyta się kobieta, a potem nie poprzestanie i postanowi dorwać Iwonę, której zacznie grozić! 

Przeczytaj: M jak miłość. Gigantyczna wpadka z ciążą Patrycji i Anety. Widzowie ostro reagują na dziwny scenariusz

- Chcę ci spojrzeć w oczy i zapytać, czy to jest w porządku, żeby lekarz namawiał kogoś na bycie dawcą organu? Zwłaszcza nastolatka?! - zaatakuje Iwonę Grażyna w 2581 odcinku "Barwy szczęścia". - Nie namawiałam Wiktora do przeszczepu, tylko do pojednania z ojcem… - wyjaśni Pyrka. - Izba Lekarska na pewno tobą potrząśnie… Zwłaszcza, że mam tam znajomego! - zagrozi była kochanka Kępskiego i jeszcze bardziej się wścieknie. Dopiero wkrótce okaże się, że nie żartuje, a Iwona będzie miała niemałe problemy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1640: Matka Dawida porzuci go na zawsze. Nie będzie miała odwagi mu powiedzieć - ZDJĘCIA

Wiktor w 2581 odcinku "Barwy szczęścia" osobiście wybierze się do ojca, by poinformować go, że jednak decyduje się oddać mu kawałek swojego organu i tym samym uratować życie. 

- Zrobię to… Dam ci ten kawałek wątroby, podobno mi odrośnie. - Jeśli wierzyć lekarzom, a ja wierzę, to za trzy miesiące będzie jak nowa... - powie rzeczowo chłopak w 2581 odcinku "Barwy szczęścia". - Dzięki, synu. - podsumuje wzruszony Kępski. - Nie ma za co, też mi kiedyś dałeś życie. I nie martw się o mamę, pogadam z nią... - doda rozsądnie nastolatek. 

Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn odda Kępskiemu wątrobę. Tak odzyska ojca?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze