Barwy szczęścia, odcinek 2569: Iwona ujawni testament Kępskiego! Zaszantażuje syna Tomka jego śmiercią - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2569: Iwona ujawni testament Kępskiego! Zaszantażuje syna Tomka jego śmiercią - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2569: Iwona ujawni testament Kępskiego! Zaszantażuje syna Tomka jego śmiercią - ZDJĘCIA

2022-02-07 14:04

W 2569 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) zrobi wszystko, żeby ratować śmiertelnie chorego ukochanego! Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) będzie miał coraz mniej czasu, a bez przeszczepu wątroby nie przeżyje! Dla coraz bardziej zdesperowanej Iwony stanie się jasne, że tylko syn Tomka, 15-letni Wiktor (Grzegorz Kestranek) może być dawcą. W nadziei na to, że Wiktor zgodzi oddać część wątroby ojcu, który się go wyrzekł w 2569 odcinku "Barw szczęścia" ujawni testament Kępskiego. Czy pieniądze biznesmena nie przekonają nastolatka, by uratował Tomkowi życie. Wiktor zarzuci Iwonie, że szantażuje go śmiercią ojca!

"Barwy szczęścia" odcinek 2569 - środa, 9.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Testament Tomka Kępskiego w 2569 odcinku "Barw szczęścia" będzie dla niego ostatnią szansą na ocalenie! Dopiero śmiertelna choroba Tomasza, u którego lekarze wykryli guza wątroby uświadomiła młodemu biznesmenowi jak wielki błąd popełnił w swoim życiu. Jako 16-latek dowiedział się, że zostanie ojcem i wyrzekł się własnego dziecka. Zostawił dziewczynę Grażynę (Kinga Suchan) w ciąży, bo zwyczajnie stchórzył i tak było mu łatwiej! Przez lata płacił jej alimenty na dziecko, ale nie chciał nawet poznać Wiktora. A teraz umierający Tomek postanowi skorzystać z jedynej okazji, by poznać syna. Nie odważy się stanąć z Wiktorem twarzą w twarz, ale w 2569 odcinku "Barw szczęścia" zrobi to za niego Iwona.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2567: Wstrętny Klemens wrobi Józka w romans, żeby Julita odebrała mu dziecko - ZDJĘCIA

Spotkanie Iwony z synem Kępskiego w 2659 odcinku "Barw szczęścia" będzie miało bardzo burzliwy przebieg. Zdesperowana Pyrka będzie łudziła się, że kiedy syn w końcu pozna Tomasza bliżej, nie będzie chciał go stracić i zgodzi się na przeszczep nawet mimo sprzeciwu matki. Odnajdzie 15-latka w jego ulubionym skateparku, ale Wiktor nie ułatwi jej tej rozmowy. Nie będą do niego trafiały żadne argumenty. - Twojemu ojcu naprawdę chodzi tylko o to, żeby cię poznać... Syn Kępskiego zacznie sobie nawet kpić. - Jasne, chce nadrobić stracony czas?

Sprawdź też: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Nagle w 2569 odcinku "Barw szczęścia" Iwona sięgnie po ostateczny argument, żeby odwołać się do sumienia Wiktora, uzmysłowić mu, że Tomek może umrzeć, a on nigdy nie będzie miał okazji go poznać. Wspomni też o pieniądzach Kępskiego, majątku, który zostawi synowi w spadku. - Chce cię też zabezpieczyć finansowo i uwzględnił cię w testamencie.

- I jeszcze próbuje mnie przekupić? Niech sobie wsadzi swój hajs do grobu! - Nie chcesz mu tego wykrzyczeć w twarz? - Nie! Mam go gdzieś! - Nawet jeśli zostało mu kilka tygodni?… - Iwona uprzedzi Wiktora, że Tomek nie przeżyje zbyt długo. - Szantażujesz mnie jego śmiercią?!

- Nie, pokazuję ci szansę, być może ostatnią, żebyś lepiej poznał swojego ojca. Wiem, co mówię, bo mój nie żyje i wiele bym dała, żeby jeszcze raz z nim pogadać.

- Nie wiem, co ci mój „nie – ojciec” ściemnił, ale prawda jest taka, że całe życie mnie olewał… A teraz nagle chce mnie koniecznie poznać! Ty byś mu uwierzyła? - Wiktor w 2569 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że Kępski przysłał do niego Iwonę, bo chodzi mu tylko o przeszczep. Ale Pyrka zapewni nastolatka, że jest w błędzie.

- Tak, bo go znam i wiem, że chce naprawić to, co zawalił... - zapewni syna Tomka. Ich spotkanie w  2569 odcinku "Barw szczęścia" będzie miało tragiczny finał kiedy na Iwonę rzuci się matka Wiktora i dojdzie do wypadku.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany