Barwy szczęścia, odcinek 2552: Dramat Iwony po tragicznym wypadku z ukochanym! Tomasz Kępski umrze?

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2552: Dramat Iwony po tragicznym wypadku z ukochanym! Tomasz Kępski umrze?

Barwy szczęścia, odcinek 2552: Dramat Iwony po tragicznym wypadku z ukochanym! Tomasz Kępski umrze? - ZDJĘCIA

2022-01-03 11:15

W 2552 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) wyląduje w szpitalu po tym, jak Kępski (Jakub Sokołowski) ledwo ujdzie z życiem po ataku w lesie. Pyrka nie będzie miała pojęcia, że ukochany ma spore problemy zdrowotne i zażywa leki. W końcu w 2552 odcinku "'Barwy szczęścia" cała tragedia skończy się w szpitalu, gdzie Tomasz przejdzie zabieg, ale to dopiero początek jego trudnej sytuacji. Iwona przeżyje prawdziwy dramat i będzie zmuszona patrzeć, jak traci ukochanego! Jakiś czas temu odeszli od niej rodzice, a teraz Kępski będzie walczył o życie.

"Barwy szczęścia" odcinek 2552 - poniedziałek, 17.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2552 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona i Kępski trafią do szpitala po tragicznym wypadku w lesie. Tomasz nigdy nie skarżył się na problemy zdrowotne, a jednak okaże się, że temat jest poważny. Pyrka i Tomasz wybiorą się wkrótce na rajd do lasu, co stało się ich jednym z ulubionych zajęć. Właśnie nietypowymi pomysłami na spędzanie czasu z lekarką, biznesmen kupił jej serce. W 2552 odcinku "Barwy szczęścia" wycieczka nie skończy się jednak dobrze, ponieważ Kępski dostanie silnego ataku bólu brzucha, ale spróbuje ukryć ten fakt przed narzeczoną. Zażyje lekarstwa i to też postara się ukryć. Niestety szybko okaże się, że problem jest poważny, a Kępski upadnie na ziemię i straci przytomność. Iwona natychmiast rzuci się do reanimacji i wezwie pomoc, a karetka przewiezie ich do szpitala. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2543: Wzruszające pożegnanie Stefana Górki. Zmarły Krzysztof Kiersznowski ostatni raz w serialu. Stefan odejdzie na zawsze - ZDJĘCIA

W 2552 odcinku "Barwy szczęścia" rozpocznie się dramat Iwony w szpitalu, która niemal oszaleje z zamartwiania się o ukochanego. Kępski przejdzie zabieg, ale to jeszcze nie oznacza szczęśliwego zakończenia. Pyrka w 2552 odcinku "Barwy szczęścia" nie dość, że sama będzie zdenerwowana i zestresowana, to jeszcze będzie musiała pocieszyć rodziców Tomasza, którzy również wpadną do szpitala. Zobaczą syna w szpitalnym łóżku, który nie będzie wyglądał najlepiej. Potem okaże się, że mężczyzna ma poważne kłopoty zdrowotne. 

Przeczytaj: M jak miłość. Duże zmiany u Mostowiaków! Teresa Lipowska coraz rzadziej na planie. Barbara nie będzie już taka jak kiedyś

W 2552 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona i Kępski dowiedzą się, że mężczyzna czeka dość długa walka o powrót do zdrowia. Atak w lesie będzie jedynie zwiastunem kłopotów, które okażą się poważne. Chociaż zagrożenie życia u Kępskiego w 2552 odcinku "Barwy szczęścia" minie, lekarze poinformują o złym stanie zdrowia. Iwona niegdyś straciła przecież rodziców, całkiem niedawno rozstała się z Markiem (Marcin Perchuć), a teraz czeka ją kolejna walka o powrót do zdrowia dla Tomasza. Spróbuje ukryć swój dramat przed ukochanym. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze