Barwy szczęścia, odcinek 2532: Jowita zginie?! Bandyci zabiją ją tuż po rozprawie w sądzie? - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2532: Jowita zginie?! Bandyci zabiją ją tuż po rozprawie w sądzie? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2532: Jowita zginie?! Bandyci zabiją ją tuż po rozprawie w sądzie? - ZDJĘCIA

2021-12-15 16:32

W 2532 odcinku „Barw szczęścia” Jowita (Magdalena Żak) w końcu stanie przed sądem w sprawie stręczycielstwa, za czasów pracy u Grety (Katarzyna Sowińska). Nim wejdzie na salę rozpraw jej uwagę zwróci tajemniczy mężczyzna, który zacznie ją zaczepiać, ale wtedy zjawi się Celina (Orina Krajewska) i skutecznie go zniechęci! W 2532 odcinku „Barw szczęścia” Jezierska wreszcie zostanie skazana za zarzucane jej czyny, ale dla bandytów ten wyrok będzie zbyt łagodny i postanowią sami wymierzyć jej sprawiedliwość! Tuż przed sądem wjedzie w nią rozpędzone auto, którego kierowca będzie chciał ją zabić! Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA z wypadku Jowity!

"Barwy szczęścia" odcinek 2532 - środa, 15.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2532 odcinku „Barw szczęścia” Jowita zjawi się w sądzie na rozprawie związanej ze stręczycielstwem, w którym brała udział za czasów pracy u Grety Doneckiej. Jezierska organizowała swoje koleżanki, które następnie były zmuszane do seksu z bogatymi mężczyznami! Oczywiście większość pieniędzy z tego tytułu zostawała w jej kieszeni, ale w końcu Jezierska się opamiętała i postanowiła skończyć z chorym biznesem, choć wcale to nie było takie łatwe jak przypuszczała! W 2532 odcinku „Barw szczęścia” w końcu przyjdzie jej za to zapłacić i tym razem już się z tego nie wywinie!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2541: Ślub Agaty i Patryka! Pyrka wybierze suknię ślubną, a Jezierski oświadczy się po raz trzeci – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ próbę zabójstwa Jowity w 2532 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2532 odcinku „Barw szczęścia” przed salą rozpraw na Jowitę będzie czekał tajemniczy mężczyzna, który w pewnym momencie zacznie ją zaczepiać. Na szczęście nic jej nie zrobi, gdyż w pogotowiu będzie Celina. Podejrzany typek nawet nie zdąży jej nic powiedzieć, gdyż wtedy protokolant poprosi ją na salę, a on zniknie! Chwilę później w 2532 odcinku „Barw szczęścia” w sprawie Jezierskiej zapadnie wyrok i sędzia uzna ją za winną zarzucanych jej czynów i wymierzy jej karę 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata! Choć Jowita będzie średnio zadowolona z wyniku, to zarówno jej obrońca, jak i Celina pocieszą ją, że liczy się to, że nie trafiła do więzienia! Jednak ta decyzja sądu bardziej niż Jezierskiej nie spodoba się bandytom, dla których jej wyrok nie będzie sprawiedliwy, dlatego postanowią sami ją wymierzyć i spróbują ją zabić!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2534: Klara przyjmie pod swój dach prostytutkę! Zrobi to na złość Hubertowi – ZDJĘCIA

W 2532 odcinku „Barw szczęścia” tuż po wyjściu z sądu w kierunku Jowity zacznie zbliżać się rozpędzone auto, którego kierowca będzie miał jasny cel! Bandyta będzie chciał ją zabić i tylko minuty będą dzieliły od tragedii! Na szczęście w ostatniej sekundzie Celina odepchnie Jowitę, czym uratuje jej życie!

- Chcieli mnie załatwić – powie roztrzęsiona.

- Raczej tylko nastraszyć – „pocieszy” ją Celina.

Jednak w 2532 odcinku „Barw szczęścia” Jowita długo nie nacieszy się jej reakcją, gdyż myśl o tym, że ktoś chciał ją zabić kompletnie ją załamie, tym bardziej, że nie będzie wiedziała, któremu z wrogów zależało na tym bardziej! Czy bandytom ze strony Grety czy ludziom Bondy (Maciej Kosmala)!

- Myślisz, że to był ten człowiek z sądu? – zapyta ją.

- Nie widziałam kierowcy – odpowie.

- Albo ktoś od Bondy. Jejku znowu sobie nagrabiłam, mam tylu wrogów – kompletnie się załamie.

- Jowita, jestem przy tobie – podtrzyma ją na duchu.

- Wiem, wiem. Proszę cię nie mówmy o tym chłopakom – wyzna.

- Jesteś pewna? – dopyta.

- Tak, ktokolwiek to był, chodziło o mnie – przyzna.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2536: Dramat Kasi po trzęsieniu ziemi na Sycylii! Wyląduje na wózku i już nigdy nie będzie chodzić

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze