Barwy szczęścia, odcinek 2469: Justin zmusi Sławkę do odejścia od Kornela! Wreszcie będzie miał kochankę na wyłączność?

i

Autor: ARTRAMA/ VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2469: Justin zmusi Sławkę do odejścia od Kornela! Wreszcie będzie miał kochankę na wyłączność?

Barwy szczęścia, odcinek 2469: Justin zmusi Sławkę do odejścia od Kornela! Wreszcie będzie miał kochankę na wyłączność?

2021-09-09 16:56

W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Justin (Jasper Sołtysiewicz) weźmie sprawy w swoje ręce i raz na zawsze postara się przemówić Sławce (Ewelina Serafin) do rozsądku! Kolejna tajna schadzka kochanków zamieni się w poważną rozmowę, w trakcie której Skotnicki wyłoży karty na stół! W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przyjaciel Patryka (Konrad Skolimowski) przyciśnie jego matkę do ściany i wybije jej z głowy małżeństwo z Kornelem (Jakub Bohosiewicz). Jezierska weźmie sobie do serca słowa kochanka i postanowi rozprawić się ze swoim mężem!

"Barwy szczęścia" odcinek 2469 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka będzie wniebowzięta, gdyż Justin z własnej inicjatywy zaproponuje jej randkę! Jezierska już odchodziła od zmysłów, gdyż w ostatnim czasie kochanek unikał z nią kontaktu i nie odpowiadał na żadne SMS-y. Na domiar złego razem z Patrykiem zrezygnował z pracy u jej męża, w związku z czym ich kontakty ograniczyły się praktycznie do zera. Jezierska od razu pomyślała, że Skotnicki już się nią znudził, a to wszystko dlatego, że przez pyszne obiadki służącej Ani (Hanna Klepacka) nieco przybrała na wadze i stała się dla niego nieatrakcyjna. Sławka dla dobra kochanka nawet myślała, aby poprawić sobie co nieco, jednak jego telefon w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej sprawił, że w Sławkę wstąpił nowy duch!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2469: Franek wyciągnie kasę od Stefana! Okrutnie go podejdzie

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Niestety zapał Sławki w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach dość szybko wygaśnie, gdyż Justin będzie spóźniał się na spotkanie. Jezierska powoli zacznie żałować, że poleciała do niego jak na skrzydłach, jednak na szczęście Skotnicki dotrze na spotkanie i spróbuje rozczulić mamę Patryka. Kochankowie bardzo dobrze będą czuli się w swoim towarzystwie do tego stopnia, że ich rozmowa dość szybko zejdzie na sprawy bardzo osobiste. W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Justin zwierzy się Sławce ze wszystkich swoich trosk związanych z rodzicami, czym sprawi, że także i ona się przed nim otworzy. Skotnicki zobaczy w tym swoją szansę i postanowi dotrzeć do swojej kochanki!

W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Justin zrobi wszystko, aby przedstawić Kornela w złym świetle i oczernić go w jej oczach. Co więcej, Skotnicki powoła się na Patryka, aby jeszcze mocniej trafić do kochanki i doprowadzić do rozłamu między nią a Kornelem!

- Jak już gadamy o takich osobistych sprawach to mogę zadać ci pytanie? - spyta nieśmiało Justin, ale gdy Sławka pokiwa twierdząco głową to tylko go nakręci.

- Nie przeszkadza Ci, że dorabiacie się na oszustwie? Ledwo wyszliście ze sporych kłopotów i już pakujecie w następne - zauważy Skotnicki.

- Justin posłuchaj - spróbuje się wytłumaczyć, ale kochanek nie da jej dojść do słowa.

- Chodzi o to, że Patryk naprawdę ma rację. Ja ci się dziwię, że nie stanęłaś po jego stronie. Ja zawsze miałem pretensje do matki o to, że nigdy mnie nie wspierała tylko trzymała stronę ojca. Nie, przepraszam teraz to ja ci mące w głowie - weźmie ją na litość Justin i osiągnie swój cel, gdyż naprawdę nieźle namiesza w głowie matki Patryka.

- Nie, Justin dajesz mi inną perspektywę, dzięki. Przemyślę to - Sławka w końcu zda sobie sprawę, że jej kochanek ma więcej oleju w głowie niż ona!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2477: Romanowski zniszczy przyjaźń Renaty i Dominiki! Poróżnią ich pieniądze

Jeszcze w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka mocno weźmie sobie do serca słowa kochanka i uzna, że ma sporo racji. Justin będzie na nią naciskał i osiągnie swój cel, gdyż Sławka faktycznie postanowi się rozmówić z mężem. Jednak nim do tego dojdzie zapewni go, że zawsze może na nią liczyć, czym mocno go rozczuli!

- Dasz znać co postanowiłeś w sprawie rodziców? - spyta zatroskana.

- Jasne, a ty jak poszła rozmowa z mężem...o ile z nim porozmawiasz - przypomni się Justin.

- Spróbuje, Justin posłuchaj jeśli tylko będziesz miał jakiś problem z rodzicami, z czymkolwiek pamiętaj, że zawsze chętnie cię wysłucham. Masz nie tylko Patryka, masz też mnie - nieśmiało go obejmie.

- Dziękuję i nawzajem - odpowie jej z uśmiechem.

Słowa Justina w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zrobią na Sławce mocne wrażenie. Jezierska w końcu zrozumie, że kochanek ma sporo racji i skoro się o nią martwi, to z pewnością nie jest mu obojętna. Mama Patryka postawi wszystko na jedną kartę i faktycznie odbędzie z mężem poważną rozmowę, w trakcie której da mu jasno do zrozumienia, że już koniec z przekrętami i oszustwami, gdyż ona już nie ma zamiaru tak żyć!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

Barwy szczęścia, odc. 2469: Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odc. 2469: Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Barwy szczęścia, odc. 2469: Sławka (Ewelina Serafin)

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odc. 2469: Sławka (Ewelina Serafin)
Barwy szczęścia, odc. 2469: Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odc. 2469: Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany