Barwy szczęścia, odcinek 2454: Agata wróci do Romanowskiego. Patryk przyłapie narzeczoną w rękach Andrzeja

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2454: Agata wróci do Romanowskiego. Patryk przyłapie narzeczoną w rękach Andrzeja

Barwy szczęścia, odcinek 2454: Agata wróci do Romanowskiego. Patryk przyłapie narzeczoną w rękach Andrzeja

2021-05-10 21:08

W 2454 odcinku "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) znów wyląduje w rękach Romanowskiego (Maciej Jachowski). Były szef odezwie się do Pyrki z konkretną sprawą. W "Barwy szczęścia" okaże się, że jego życie wygląda zupełnie inaczej, niż za czasów kierowania "Fit-Zdrowiem". Andrzej przejdzie kolosalną metamorfozę, ale jedno się nie zmieni. Nadal będzie miał słabość do Agaty, która tym razem ulegnie! Wszystko zobaczy Patryk (Konrad Skolimowski), który przecież romansuje z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska).. To już koniec tej pary?

"Barwy szczęścia" odcinek 2454 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Agata w 2454 odcinku "Barwy szczęścia" odkryje, że nie uwolniła się od namolnego szefa, który prawie ją zniszczył. Za czasów pracy w "Fit-Zdrowie" Romanowski zalecał się do Pyrki, a potem wszedł w romans z jej "koleżanką" Miką (Ewa Mosakowska). Żona Andrzeja odkryła romans męża i posądziła o wszystko niewinną Agatę. To był dla niej prawdziwy koszmar w "Barwach szczęścia", bo chciała pomóc, a wyszła na najgorszą.

Agata ostatecznie uwolniła się od toksycznej pracy i szefa, ale jak się wkrótce okaże - nie na długo! Romanowski wróci do "Barwy szczęścia" i to z podwójną siłą! Przejdzie kompletną metamorfozę i zwróci się do byłej współpracownicy w bardzo nietypowej sprawie. 

Przeczytaj: M jak miłość: Łukasz okrutnie zemści się na Patrycji! Oszuka Kasię i znów wyjdzie z niego drań

W 2454 odcinku "Barwy szczęścia" zdesperowany Romanowski odezwie się do Agaty i wyjaśni jej, że nie ma za co żyć! Kiedyś był wysoko postawiony, mógł pochwalić się pieniędzmi i autem, a wkrótce w "Barwy szczęścia" wyjdzie na jaw, że wszystko stracił! Andrzej z pewnego siebie mężczyzny, stanie się kompletnym bankrutem. W 2454 odcinku "Barwy szczęścia" poprosi Pyrkę o spotkanie i pożyczkę. Agata zgodzi się zobaczyć z byłym szefem, chociaż narobił jej mnóstwa krzywd. Niestety nie przewidzi, że Andrzej nadal będzie chciał próbować swoich sztuczek. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2443: Koniec Kasi i Łukasza. Sadowski zmanipuluje żonę, a potem wyrzuci z domu! - ZDJĘCIA

Patryk w 2454 odcinku "Barwy szczęścia" oniemieje, kiedy przyłapie narzeczoną z Romanowskim. Zobaczy jak mężczyzna dotyka Agatę i łapie ją za rękę. Tego będzie dla niego za wiele. Sam nie jest święty, bo mając narzeczoną, ostro zaleca się do Oliwki, wykorzystując fakt, że Kajtek (Jakub Dmochowski) wyjechał do Singapuru. Młody Jezierski wścieknie się na narzeczoną. Będzie myślał, że dziewczyna go zdradza, bo zauważy, że Romanowski ją dotyka. Zapomni, że sam nie był w porządku, kiedy adorował Oliwkę. Tym razem to on mocno się zdziwi zachowaniem Agaty.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze