Barwy szczęścia, odcinek 2449: Wzruszające wyznanie Dominiki dla Sebastiana! Znów jej się oświadczy?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2449: Wzruszające wyznanie Dominiki dla Sebastiana! Znów jej się oświadczy?

Barwy szczęścia, odcinek 2449: Wzruszające wyznanie Dominiki dla Sebastiana! Znów jej się oświadczy?

2021-05-17 14:54

W 2449 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) spróbuje się dostać do ledwo żywego Sebastiana (Marek Kacper Krupski). Jej były narzeczony będzie w bardzo ciężkim stanie w szpitalu i nie będzie miał najmniejszej ochoty na widzenie z nią. Na straży do sali pacjent postawi nieprzyjemną pielęgniarkę, ale była prostytutka znajdzie sposób, aby dotrzeć do ukochanego. Dominika przygotuje dla niego wzruszające wyznanie! Czy po czymś takim Sebastian w 2449 odcinku "Barw szczęścia" zrozumie, że jest miłością jej życia i znów jej się oświadczy?

"Barwy szczęścia" odcinek 2449 - wtorek 18.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Dominika w 2449 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie sposób, aby wedrzeć się do Sebastiana. Zamknięty w szpitalnej sali były narzeczony będzie zbyt załamany, aby widzieć kogokolwiek, więc niedoszła małżonka będzie musiała nieźle się nagłowić, aby zamienić z nim choć słowo. W tym celu przygotuje dla ukochanego prezent, którego główną częścią będzie niezwykle wzruszający list! Co napisze Dominika Sebastianowi?

- Jestem jego żoną. Niedoszłą. Nie, to nie żart - Dominika spróbuje pokonać pielęgniarkę w 2449 odcinku "Barw szczęścia" przedstawiając się jako "prawie" członek rodziny pacjenta. Ale tak łatwo jej nie pójdzie. 

- Pan Sebastian leży pod czwórką, ale jest w ciężkim stanie, na silnych lekach... - odpowie jej czujna strażniczka łóżka Sebastiana. 

- Mogę do niego wejść? - Dominika nie będzie miała zamiaru się poddać. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1593: Agnieszka wróci bez zapowiedzi! Samotna po rozstaniu z Olkiem szybko znajdzie sobie innego. Weźmie się za Kamila Gryca!

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Barwy szczęścia odc. 2449. Sebastian (Marek Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2449. Sebastian (Marek Kacper Krupski)

Ostatecznie Sebastian zgodzi się w 2449 odcinku "Barw szczęścia" na wpuszczenie do niego dawnej narzeczonej. A kiedy pozna treść jej listu, wzruszy się do łez!  

- Sebastian... Chcę, żebyś wiedział, jak bardzo martwi mnie to, że jesteś teraz sam i cierpisz w samotności. Nie rozumiem, dlaczego nie chcesz mnie widzieć, ale szanuję twój wybór. Myślę o tobie. Byłeś i jesteś dla mnie ważny. I nigdy nie przestałam cię kochać... 

Sebastian na dźwięk słów o prawdziwej miłości niedoszłej żony w 2449 odcinku "Barw szczęścia" będzie sprawiał wrażenie, jakby właśnie wracał do żywych! Przed oczami przemkną mu wspomnienia z ich ślubu, do którego ostatecznie niedoszło. Nie będzie to przypadek - Dominika do paczki z listem zapakuje ich najpiękniejsze fotografie z tamtych czasów... 

Czy Sebastian również dojdzie do wniosku, że Dominika jest miłością jego życia? Jeżeli tak, to już w 2449 odcinku "Barw szczęścia" możemy zobaczyć kolejne oświadczyny ciężko chorego pacjenta do byłej prostytutki...

Zobacz także: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

Barwy szczęścia odc. 2448. Dominika (Karolina Chapko)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2448. Dominika (Karolina Chapko)
Barwy szczęścia odc. 2448. Dominika (Karolina Chapko)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2448. Dominika (Karolina Chapko)
Barwy szczęścia, odcinek 2526: Sebastian (Marek Krupski)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odcinek 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski), Luiza (Julia Zielińska), Mirek (Oliwier Kozłowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski), Luiza (Julia Zielińska), Mirek (Oliwier Kozłowski)
Najnowsze