Barwy szczęścia, odcinek 2435: Michalina w ciąży z Witkiem? Wynik testu ciążowego wykaże nawrót choroby!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2435: Michalina w ciąży z Witkiem? Wynik testu ciążowego wykaże nawrót choroby!

Barwy szczęścia, odcinek 2435: Michalina w ciąży z Witkiem? Wynik testu ciążowego wykaże nawrót choroby!

W 2435 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Michalina (Anna Pentz) pozna wynik testu ciążowego! Dziewczyna Witka (Witold Sosulski) będzie bardzo źle się czuła i dojdzie do wniosku, że jednak zaszła w ciążę. Jednak gwałtowny nawrót choroby Miśki zmieni wszystko! Czy ukochana Witka będzie w ciąży i przez to jej stan zdrowia znów się pogorszy? A może Michalina wcale nie spodziewa się dziecka? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 2435 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2435 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2434 odcinku "Barw szczęścia" Michalina zacznie znów bardzo źle się czuć. Zawroty głowy i nudności dadzą jej do myślenia, że może jednak zaszła w ciążę z Witkiem! W 2435 odcinku "Barw szczęścia" dziewczyna zdobędzie się na odwagę i zrobi test ciążowy. Czy dowie się, że będą mieli dziecko?  Witek będzie bardzo przeżywał stan swojej ukochanej. Z jednej strony 15-latek będzie się cieszył jak dziecko - którym tak naprawdę jeszcze jest - że zostanie tatą. Z drugiej jednak zacznie się martwić czy choroba Michaliny nie wróciła. Czy będzie miał rację? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1586: Patrycja przyzna się Marcie, że Łukasz jest jej kochankiem

Barwy szczęścia odc. 2435. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2435. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)

Wynik testu ciążowego Michaliny w 2435 odcinku "Barw szczęścia" okaże się jednak negatywny. A Michalina będzie czuła coraz gorzej, zacznie więc podejrzewać, że jej chłopak ma rację i to nawrót choroby. Nie tak dawno cudem uniknęła śmierci, kiedy lekarze wykryli u niej tętniaki w mózgu. - Jeśli to nie ciąża, to chyba mam inny problem… Te symptomy mogą wskazywać tylko na jedno… Operacja nie udała się. Mam nawrót choroby!

Wygląda na to, że w 2435 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) przekona się, że wspólne mieszkanie zakochanych nastolatków to poważne wyzwanie. Czy Michalina i Witek powiedzą mu o podejrzeniu ciąży i nawrotu choroby? A może będą próbowali zmierzyć się z tym sami? Jeżeli nie wprowadzą na czas w swoje sprawy dorosłych może dojść do tragedii. 

Zobacz również: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Kasia na odwyku dowie się o ciąży! To siostra bliźniaczka Basia wyciągnie ją z nałogu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia odc. 2435. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2435. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)
Barwy szczęścia odc. 2394. Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2394. Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)
Najnowsze

Materiał sponsorowany