Barwy szczęścia, odcinek 2419: Syn Bożeny i Bruna poważnie chory. Odnajdzie się prawdziwa matka Tadzia! Zrezygnują z adopcji?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2419: Syn Bożeny i Bruna poważnie chory. Odnajdzie się prawdziwa matka Tadzia! Zrezygnują z adopcji?

Barwy szczęścia, odcinek 2419: Syn Bożeny i Bruna poważnie chory. Odnajdzie się prawdziwa matka Tadzia! Zrezygnują z adopcji?

2021-03-15 21:49

W 2419 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyjdzie na jaw, że marzenie Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) o dziecku może przerodzić się w koszmar! Okaże się, że matka małego Tadzia (Józef Trojanowski) jednak się odnajdzie! Kobieta stwierdzi, że zaszła pomyłka i nie nie ma nic wspólnego z handlem dziećmi. Stańscy w 2419 odcinku "Barw szczęścia" dowiedzą się także o chorobie chłopca... Jego biologiczna matka wyzna im przerażającą prawdę. Bożena i Bruno nie zaadoptują dziecka?

"Barwy szczęścia" odcinek 2419 - czwartek, 01.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2419 odcinku "Barwy szczęścia" Bożena i Bruno pójdą odwiedzić Tadzia w domu dziecka. Tam czaka ich mało sympatyczna rozmowa, bo dyrektorka szkoły obwieści, że znalazła się matka małego chłopca. Podobno kobieta nie wiedziała o handlu dziećmi i oddała synka do adopcji ze wskazaniem. Stańscy w 2419 odcinku "Barwy szczęścia" zaczną się bać, że adopcja Tadzia będzie jednak niemożliwa. Co gorsza, Bożena i Bruno dowiedzą się, że chłopczyk jest chory...

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 116: Marek wyprowadzi się od Uli i dzieci! Oskarżony o zdradę nie wytrzyma dłużej w domu

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Stańscy w 2419 odcinku "Barwy szczęścia" dowiedzą się, że Tadzio cierpi na alkoholowy zespół płodowy. Ta wiadomość ich dobije. Na domiar złego Sabina (Barbara Janak) ostrzeże szefową, że musi być gotowa na wiele poświęceń, bo chłopiec będzie wymagał specjalnej opieki. Nad Bożeną i Brunem w "Barwach szczęścia" zbiorą się czarne chmury. Chociaż są zdeterminowani, kolejne problemy i niejasności z adopcją mogą ich załamać. Szczególnie Bożena będzie jednak chciała walczyć, by Tadzio stał się ich dzieckiem. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 104: Marek popędzi Paulinę! Wmówi mu, że ze sobą spali - ZWIASTUN

W 2419 odcinku "Barwy szczęścia" Stańscy będą musieli podjąć poważną decyzję. Tadzio to dziecko po przejściach do tego cierpi na alkoholowy zespół płodowy i należy mu się dużo uwagi i zrozumienia. Dlatego opieka nad nim wymaga poświęceń. Swój sprzeciw w "Barwach szczęścia" okażą Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur), więc i z tej strony Stańscy nie otrzymają wsparcia. Bożena i Bruno nie poddadzą się jednak i będą walczyć o chłopca. 

Najnowsze