BrzydUla 2, odcinek 104: Marek popędzi Paulinę! Wmówi mu, że ze sobą spali - ZWIASTUN

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 104: Marek popędzi Paulinę! Wmówi mu, że ze sobą spali - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 104: Marek popędzi Paulinę! Wmówi mu, że ze sobą spali - ZWIASTUN

2021-03-15 8:42

W 104 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) z przerażeniem odkryje, że Paulina (Maja Hirsch) spędziła u niego noc, a wieczór przy winie miał fatalne skutki. Nie dość, że zobaczy Paulę w szlafroku Uli (Julia Kamińska), to jeszcze była narzeczona zacznie mu się narzucać i sugerować, że ze sobą spali. Dobrzański da sobie wmówić, że zdradził Ulę? Nie do końca, bo w 104 odcinku "BrzydUli" będzie jednak sporo pamiętał z tego, co działo się w nocy. Dlatego popędzi Paulinę? Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUli".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 104 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Noc Marka i Pauliny z "BrzydUli" nie skończyła się zdradę, ale była narzeczona Dobrzańskiego bardzo się postara, by wszyscy myśleli, że znów są razem. W 104 odcinku "BrzydUli" wystrojona w szlafrok Uli będzie się czuła u Marka jak u siebie w domu. Do tego stopnia, że powita Anię (Monika Fronczek) kiedy mężczyzna będzie pod prysznicem i przekaże przyjaciółce Uli, że spędziła z Markiem upojną noc. Dla Ani to będzie szok, że pod nieobecność żony Marek wrócił do swojej byłej. Ale słowa Pauli nie pozostawią żadnych wątpliwości. 

- Marek jeszcze śpi... Musi się wyspać. Przepraszaliśmy się całą noc! - wyzna popijając jeszcze wino z kieliszka. Ania będzie pewna, że Marek zdradził Ulę. Swoimi podejrzeniami podzieli się także z Maćkiem (Krzysztof Czeczot).

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 112: Ula zmieni się nie do poznania po powrocie z Grecji! Marek aż zaniemówi z wrażenia - ZDJĘCIA

A kiedy w 104 odcinku "BrzydUli" Marek zobaczy Paulinę przebraną za Ulę aż zaniemówi. Nieświadomy tego, co knuje jego była narzeczona od razu przywoła Paulę do porządku. - Możesz się już zbierać, mamy masę roboty...- Marek, troszkę wczoraj zabalowaliśmy... - Paulina w 104 odcinku "BrzydUli" nie będzie jednak miała ochoty wychodzić z roli kochanki, a może nawet żony Marka. Czule pogładzi go po plecach, licząc na coś więcej z jego strony.

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 115: Ula dowie się, że Marek zdradził ją z Pauliną! Dojdzie do ostrej konfrontacji na oczach dzieci - ZDJĘCIA

Ale Dobrzański rzuci tylko lodowatym tonem. - Tak! Zupełnie niepotrzebnie, dzisiaj w pracy będzie ciężko... Będzie chciał jak najszybciej zakończyć tę niezręczną sytuację. Nagle Paulina w 104 odcinku "BrzydUli" wspomni, że obudziła się całkiem nago. Sugerując, że przespali się ze sobą.- Marek, dlaczego ja byłam rozebrana?

- Słuchaj, ja nie wiem... Ja ciebie nie rozebrałem. Przebudziłem się, pobiegłem od razu na górę... Możesz się zbierać, proszę! - doda stanowczo Marek. Nie podejrzewając nawet jak daleko zajdą sprawy z Pauliną. Bo firmie była Dobrzańskiego znów zacznie swoją grę, żeby wszyscy pomyśleli, że są znów razem!

BrzydUla 2 odc. 104. Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 104. Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 104. Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 104. Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 odc. 104. Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 104. Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze