Barwy szczęścia, odcinek 2415: Jerzy u boku Igi zapomni o Małgorzacie. Połączy ich coś więcej niż romans - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2415: Jerzy u boku Igi zapomni o Małgorzacie. Połączy ich coś więcej niż romans - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2415: Jerzy u boku Igi zapomni o Małgorzacie. Połączy ich coś więcej niż romans - ZWIASTUN

2021-03-24 21:01

W 2415 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jerzy (Bronisław Wrocławski) w tajemnicy przed Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska) spotka się z Igą Walawską (Ada Fijał). Sekretne spotkanie z piękną, dużo młodszą kobietą będzie miało dla Marczaka wyjątkowe znaczenie. Nie przyzna się żonie co planuje, ani też z kim ukradkiem się widuje. Zachowanie Jerzego w 2415 odcinku "Barw szczęścia" wzbudzi jednak podejrzenia Małgorzaty. Nie dość, że wyczuje od męża damskie perfumy, to jeszcze ukochany zacznie coś kręcić. Czy małżeństwo Marczaków zniszczy zdrada? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Barwy szczęścia" odcinek 2415 - piątek, 26.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Szykuje się nowy romans w serialu "Barwy szczęścia", a wspólna przyszłość Małgorzaty i Jerzego stanie pod znakiem zapytania? Przed laty Marczak nie był wzorem wierności. Zdradzał przecież swoją żonę Annę (Dorota Kolak) właśnie z Małgorzatą! Mają razem nawet córkę, Magdę (Honorata Witańśka). Uczucie, które kiedyś ich połączyło odżyło na nowo kilka lat temu. Mimo bagażu życiowych doświadczeń Małgorzata i Jerzy wzięli ślub i zbudowali razem nową rodzinę. Ale w 2415 odcinku "Barw szczęścia" coś zacznie się psuć.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCIA

Jerzy w tajemnicy przed swoją żoną w 2415 odcinku "Barw szczęścia" umówi się z Igą Walawską. A nowa przyjaciółka zaproponuje Marczakowi wycieczkę za miasto. - Wsiadaj, zabieram cię do swojego raju! -rzuci z zalotnym uśmiechem, zajmując miejsce za kierownicą samochodu Jerzego. Oboje znikną na długie godziny. Wyjazd poza Warszawę, na łono natury sprawi, że oboje będą się świetnie bawić i zapomną o całym świecie. - To naprawdę raj, miałaś rację! Ten domek jest piękny. Właściwie chyba już mógłbym tutaj zostać...

-To co? Chyba nie ma się nad czym zastanawiać, co? Idziemy do środka! - zaprosi go Iga. - Nie pamiętam, kiedy czułem się tak zrelaksowany i… - wyzna Jerzy pięknej znajomej. - I jaki? Szczęśliwy? - zapyta Walawska. - Tak. Chyba tak... - potwierdzi mąż Małgorzaty.

Od pierwszej chwili w 2415 odcinku "Barw szczęścia" Jerzy i Iga będą się świetnie dogadywać, a czas spędzony w swoim towarzystwie dla obojga będzie bardzo wyjątkowy. Czy to oznacza, że połączy ich romans i zostaną kochankami? Nic bardziej mylnego! Po prostu Walawska będzie pokazywać Marczkowi działkę na sprzedaż. Jerzy postanowi sprawić żonie niespodziankę i kupić dla nich przytulne gniazdko za miastem, by mogli spędzać czas tylko we dwoje. Bez dzieci i wnuków!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2415: Klara i Hubert oszukani na wielkie pieniądze. Macocha Irena zastawi na nich groźną pułapkę

Oczywiście Małgorzata w 2415 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miała o tym pojęcia. Gdy mąż wróci w końcu do domu, od razu poczuje, że coś przed nią ukrywa. Zauważy jaki jest zadowolony, ale także spięty. Poza tym zaniepokoi ją jeden szczegół. - Masz jakieś kłamstewko w zanadrzu?... Jesteś znacznie później niż zwykle i jakiś taki podenerwowany?

- Nie, Małgorzato... - zapewni Marczak, ale w 2415 odcinku "Barw szczęścia" pogrąży się w kłamstwie jeszcze bardziej, bo nagle żona go czule przytuli. I wyczuje perfumy jakiejś kobiety.  - Zrobię ci kolację, ale czekaj, czekaj! Co to za zapach? Jakiś damski? - Damski? A to nie twój? - Nie, to nie jest mój zapach!

- A rano, przez roztargnienie prawdopodobnie. To pewnie Malwiny perfumami troszkę, pomyliłem się. Wiesz kochanie, zmęczony jestem bardzo. Położę się na parę minut, dobrze? - Jerzy w 2415 odcinku "Barw szczęścia" będzie próbował ratować się ucieczką. Jednak Małgorzata nie odpuści tak łatwo. Sprawdzi zapach na szaliku męża z perfumami jego córki Malwiny (Joanna Gleń) i odkryje oszustwo. Wobec tego zacznie się domyślać, że Jerzy ją zdradza i ma kochankę na boku.

Barwy szczęścia odc. 2415. Jerzy Marczak (Bronisław Wrocławski), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2415. Jerzy Marczak (Bronisław Wrocławski), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Barwy szczęścia odc. 2415. Iga (Ada Fijał), Jerzy Marczak (Bronisław Wrocławski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2415. Iga (Ada Fijał), Jerzy Marczak (Bronisław Wrocławski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze