Barwy szczęścia, odcinek 2400: Gabriela prześpi się z Józkiem w łóżku byłego chłopaka Darka

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2400: Gabriela prześpi się z Józkiem w łóżku byłego chłopaka Darka

Barwy szczęścia, odcinek 2400: Gabriela prześpi się z Józkiem w łóżku byłego chłopaka Darka

W 2400 odcinku "Barw szczęścia" była dziewczyna Darka (Andrzej Niemyt) Gabriela (Marta Juras) wyląduje w jego łóżku z jego najlepszym przyjacielem! Para ma się ku sobie od pewnego czasu, ale Gabrielę powstrzymywał przez zbliżeniem z Józkiem (Patryk Pniewski) fakt, że jest żonaty. Ale w 2400 odcinku "Barw szczęścia" szczere wyznanie piłkarza wszystko zmieni. A Darek zastanie ich o poranku kompletnie nagich we własnym łóżku!

"Barwy szczęścia" odcinek 2400 - piątek, 5.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2400 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi przełom w relacji Gabrieli i Józka. Piłkarz będzie zbierał się do powrotu na boisko za granicą, a piękna dyrektorka szkoły będzie z tego powodu coraz bardziej smutna...

Józek spotka się z Gabrielą w 2400 odcinku "Barw szczęścia" właściwie po to, aby się pożegnać. Dostanie wiadomość, że może wrócić do Niemiec szybciej, niż zakładał. I to pożegnanie para zakończy w łóżku... Darka!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2385: Łukasz będzie miał dziecko, ale nie z Kasią! Pochwali się nowiną rodzinie

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

- Liczyłam się z tym, że wrócisz do piłki, jak tylko dostaniesz zielone światło od lekarzy. Ale... nie sądziłam, że to będzie tak szybko - powie smutna Gabriela. .

- Mnie też będzie brakowało naszych spotkań - odpowie Józek bardzo serio. I w tym momencie 2400 odcinka "Barw szczęścia Gabriela pięknie się uśmiechnie i zapyta piłkarza, czy będzie za nią tęsknił.

- Będę za tobą tęsknił - odpowie Józek i zacznie namiętnie ją całować!

Gabriela odwzajemni pocałunek przyjaciela, ale widać będzie, że coś ją dręczy. Ale sprawy w 2400 odcinku "Barw szczęścia" nabiorą tempa, kiedy w mieszkaniu Gabrieli pojawi się jego kompletnie pijany brat Józka, Jonasz (Bartosz Włodarczyk). Gabriela pozwoli mu u siebie przenocować, ale sama ucieknie do domu swojego byłego chłopaka. I tam Józek odwiedzi ją po raz drugi...

- Głupio, żebyś spała w mieszkaniu z moim bratem - powita Józek Gabrielę i zaprosi, aby spędziła z nim noc.

- Masz żonę i dziecko - Gabrysia nareszcie ujawni powody swojej dotychczasowej wstrzemięźliwości.

- Między mną a Julitą wszystko skończone. Nie wrócę do niej - usłyszy w odpowiedzi słowa, na które czekała! - Nie uciekaj... Oboje wiemy, co się tu dzieje. W sensie między nami... - powie Józek i znów namiętnie pocałuje Gabrielę. 

I tak w 2400 odcinku "Barw szczęścia" Gabriela i Józek spędzą ze sobą pierwszą namiętną noc. I będzie wyglądało na to, że raczej na pewno nieostatnią... 

Najbardziej może pożałować tego Darek, który bez zapowiedzi wróci z Singapuru i zastanie przyjaciela ze swoją dawną dziewczyną, kompletnie nagich, w swoim  łóżku. Czy zacznie walczyć o Gabrielę, czy ich pobłogosławi? Przekonamy się już w 2400 odcinku "Barw szczęścia. 

Zobacz także: M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem i zostanie całkiem sam - WIDEO

Najnowsze