Barwy szczęścia, odcinek 2385: Szokująca reakcja Kasi na nowe dziecko Łukasza! Wmiesza w to ich syna Ksawerego

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2385: Szokująca reakcja Kasi na nowe dziecko Łukasza! Wmiesza w to ich syna Ksawerego

Barwy szczęścia, odcinek 2385: Szokująca reakcja Kasi na nowe dziecko Łukasza! Wmiesza w to ich syna Ksawerego

2021-02-12 10:52

W 2385 odcinku "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) wreszcie dopnie swego i stanie się formalnym ojcem Paulinki (Lena Jastrzębska). Szczęśliwy jak nigdy przekaże nowinę rodzinie. Razem z Izą (Agnieszka Warchulska) w 2385 odcinku "Barwy szczęścia" zaczną świętować, ale będzie ktoś, kto przerwie zabawę. Łukasz sięgnie po telefon i odczyta wiadomość od... Kasi (Katarzyna Glinka)! Kiedy zaniemówi, Iza będzie pewna, że Górka albo z nim zerwała, albo robi mu wyrzuty. Kasia zagra na emocjach i wykorzysta do tego Ksawerego (Bartosz Gruchot).

"Barwy szczęścia" odcinek 2385 - piątek, 12.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2385 odcinku "Barwy szczęścia" Łukasz oficjalnie ogłosi, że formalnie figuruje już jako ojciec Paulinki. Po wielu perypetiach z Izą, wreszcie uda mu się dojść do porozumienia z matką dziewczynki i oboje udadzą się do urzędu. 

- Ogłaszam oficjalnie, że od dzisiaj jestem twoim tatą - powie wzruszony Sadowski do dziecka.

- Już na zawsze? - zapyta dziewczynka.

- Do końca świata! 

- Teraz mam dużą rodzinę!!! - wybuchnie dziewczynka w 2385 odcinku "Barwy szczęścia". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Koniec siedliska Uli. Marzenka i Andrzejek wyrzuceni z domu na bruk. Kim będzie nowy właściciel?

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2385 odcinku "Barwy szczęścia" zacznie się świętowanie. Nagle Łukasz dostanie wiadomość i sięgnie po telefon. Jego mina nie będzie jednoznaczna.

- Kasia - poinformuje Łukasz, kiedy zerknie na telefon.

- Co napisała - zainteresuje się Regina (Ewa Serwa).

- Zobacz - powie tajemniczo Sadowski.

- Łukasz? - zwróci na siebie uwagę Iza, która przerazi się, że Kasia nieźle obsmarowała ich w wiadomości. 

- Kasia cieszy się razem z nami - powie szczęśliwy

- Naprawdę? Ona jest niesamowita, wyobrażam sobie ile to wszystko musiało ją kosztować - powie Iza w "Barwach szczęścia".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przyzna się do morderstwa? Tylko Jaszewska zna prawdziwą twarz syna zabójcy!

Kasia w "Barwach szczęścia" zagra na emocjach, bo wyśle wzruszający filmik od Ksawerego. Chłopiec nagra dla siostry miłą wiadomość.

- Cześć siostra, postaram się być dla ciebie fajnym bratem. Sorry, że cię zamknąłem w kanciapie, byłem trochę zazdrosny, ale już nie jestem i nawet trochę za tobą tęsknię - powie na nagraniu Ksawery. 

Wszyscy w 2385 odcinku "Barwy szczęścia" odetchną z ulgą. Kasia mogłaby być zazdrosna i zrobić aferę, ale jednak pokaże dużą klasę. Wygląda na to, że Paulinka jest już członkiem rodziny Łukasza.

Najnowsze