Barwy szczęścia, odcinek 2356: Klara będzie walczyć o Huberta z Beatą! Zobaczy jej odważne zdjęcia u męża

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2356: Klara będzie walczyć o Huberta z Beatą! Zobaczy jej odważne zdjęcia u męża

Barwy szczęścia, odcinek 2356: Klara będzie walczyć o Huberta z Beatą! Zobaczy jej odważne zdjęcia u męża

W 2356 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) wpadnie w szał na widok zdjęcia Beaty (Anita Jancia), które znajdzie u swojego męża... Czyżby Huberta (Marek Molak) zaczęło łączyć z "koleżanką" coś tak ważnego, że zacznie nosić jej fotkę w portfelu? Tak w każdym razie będzie uważała Klara, która postawi sprawę na ostrzu noża, albo Beata, albo ona! Którą kobietę wybierze Hubert w 2356 odcinku "Barw szczęścia": oziębłą żonę, czy czułą kochanką?

"Barwy szczęścia" odcinek 2356 - poniedziałek, 4.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2356 odcinku "Barw szczęścia" Klara znajdzie zdjęcia seksownej Beaty w... telefonie swojego męża. Żona Huberta szybko dojdzie do wniosku, że sprawy zaszły za daleko i postanowi zrobić z tym porządek. 

Jako pierwszej oberwie się Beacie, którą Klara spotka w 2356 odcinku "Barw szczęścia" pod przedszkolem. I niewiele myśląc, wygarnie rywalce nie tylko co o niej myśli, ale i co ma zrobić...

- Nie rozumiem dlaczego tak się przyczepiłaś do mojego męża! - Klara "powita" Beatę. - Czego ty od niego chcesz? On jest zajęty, ma żonę i dziecko! Chyba o tym wiesz

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór
Barwy szczęścia, odc. 2356: Hubert (Marek Molak), Klara (Olga Jankowska)

i

Autor: Artrama

Ale w 2356 odcinku "Barw szczęścia" Beata wcale nie "stuli uszu po sobie" i da mocny odpór oskarżeniom Klary. 

- Sorry, Klara, ale nie życzę sobie takich tekstów. Lubię Huberta i mam wobec niego ogromny dług wdzięczności za uratowanie Grzesia. Ale my się tylko kolegujemy.  

- I do wszystkich kolegów wysyłasz swoje zdjęcia?

- To był żart!

- Mnie takie żarty średnio bawią! Po prostu odczep się od Huberta raz na zawsze! - Klara nie odpuści Beacie ani trochę w 2356 odcinku "Barw szczęścia". 

I na tej rozmowie z Beatą Pyrka nie poprzestanie, bo w domu kolejną dawkę emocji i żądań odstanie od niej Hubert. W 2356 odcinku "Barw szczęścia" Klara postawi Hubertowi jasne warunki, albo kocha ją, albo niech ucieka do Beaty. 

- Nie chcę więcej tematu Beaty w naszym domu! Masz ją zablokować w swoim telefonie! - zażąda wściekła żona Huberta.

Co? Dlaczego mam to zrobić?

- Bo cię o to proszę!

Czy Hubert zrozumie, co poczuła Klara w 2356 odcinku "Barw szczęścia" na widok "żartu" Beaty? A może doskonale będzie już wiedział, co się dzieje, tylko po reakcji żony, jeszcze bardziej mu się to spodoba?  

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2364: Bożena dowie się kim naprawdę jest Bruno! Ta wiadomość zmieni jej życie w koszmar

Barwy szczęścia, odc. 2356: Beata (Anita Jancia)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2356: Hubert (Marek Molak), Beata (Anita Jancia)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2356: Klara (Olga Jankowska), Beata (Anita Jancia)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze