Barwy szczęścia, odcinek 2347: Natalia zniszczy klinikę Anety! Stawicki będzie wniebowzięty

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2347: Natalia zniszczy klinikę Anety! Stawicki będzie wniebowzięty

Barwy szczęścia, odcinek 2347: Natalia zniszczy klinikę Anety! Stawicki będzie wniebowzięty

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) przejmie biznes Anety (Zofia Zborowska) i zniszczy nieźle prosperującą klinikę dentystyczną w ułamku sekundy! Trzeba przyznać, że doktor Dylska sama sobie będzie nieco winna... Aneta kompletnie oszaleje na punkcie Stawickiego (Piotr Borowski) i podobnie jak Dominika (Karolina Chapko) rzuci dla niego wszystko! A zaprawiona w prawniczych bojach Natalia skorzysta z sytuacji i w 2347 odcinku "Barw szczęścia" w miejscu gabinetu doktor Dylskiej pojawi kancelaria mecenas Zwoleńskiej. Jak do tego dojdzie? Sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2347 - środa, 16.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Aneta będzie się coraz bardziej pogrążała w związku z tyranem Stawickim. Dentystka oszaleje do tego stopnia, że dla "ukochanego" porzuci marzenia o rozwoju i rozbudowie kliniki i zechce zostać jego służącą i niewolnicą... Zupełnie jak Dominika (Karolina Chapko), która dopiero zacznie wyplątywać się z toksycznej dla siebie relacji. A Natalia wykorzysta moment, aby "złowić" dobrą "miejscówkę" na swoja kancelarię!   

Natalia dowie się o planach doktor Dylskiej w 2347 odcinku "Barw szczęścia" od Malwiny (Joanna Gleń). Recepcjonistka będzie poważnie bała się o swoją przyszłość. 

- Moja szefowa całkiem serio postanowiła rzucić karierę zawodową dla faceta i realizuje ten zamiar z żelazną konsekwencją. 

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

Mecenas Zwoleńska w odpowiedzi zwierzy się Malwinie, że jej zdaniem Aneta zrobi straszną głupotę. Ale prawniczka długo nie będzie roztkliwiała się nad losem Anety w 2347 odcinku "Barw szczęścia" i zainteresuje się zwalnianym po gabinecie lokum. 

I tak Natalia dowie się od zmartwionej swoją przyszłością recepcjonistki w 2347 odcinku "Barw szczęścia", że Aneta rozpoczęła już negocjacje ze wspólnotą mieszkaniową w sprawie zerwania umowy najmu.

- Pójdą jej na rękę, jeśli znajdzie nowego najemcę - stwierdzi szybko Natalia. - To się w sumie dobrze składa... - doda i zdradzi Malwinie, że właśnie szuka lokalu na kancelarię. 

I tak w 2347 odcinku "Barw szczęścia" na miejscu kliniki dentystycznej doktor Anety Zdylskiej zawiśnie szyld kancelarii mecenas Natalii Zwoleńskiej. I prawdopodobnie Aneta będzie żałowała tego do końca życia, bo tyran Stawicki będzie zachwycony przebiegiem zdarzeń. Od tego momentu będzie miał kobietę tylko dla siebie, całkowicie zależną i posłuszną!  

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2342: Stawicki poniży Dominikę na sam koniec! Zrzuci na nią całą winę i zapłaci za to, żeby odeszła

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze