Barwy szczęścia, odcinek 2323: Agata dręczona przez Mikę! Romanowski i jego kochanka będą w zmowie

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2323: Agata dręczona przez Mikę! Romanowski i jego kochanka będą w zmowie

Barwy szczęścia, odcinek 2323: Agata dręczona przez Mikę! Romanowski i jego kochanka będą w zmowie

2020-11-09 12:35

W 2323 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że koszmar Agaty (Natalia Zambrzycka) dopiero się rozkręca! Już pomyśli, że pozbyła się kłopotów w związku z romansem Miki (Ewa Mosakowska) i Romanowskiego (Maciej Jachowski), a to będzie dopiero początek skandalu. Pomimo że Romanowski wyleci z firmy "Fit-Zdrowie", jego stanowisko zajmie kochanka, z którą pozostanie w zmowie. W 2323 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że biurowa para będzie mieć zamiar przedstawić Agacie propozycję nie do odrzucenia, ale tylko po to, by raz na zawsze ją zgnębić.

"Barwy szczęścia" odcinek 2323 - wtorek 10.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2323 odcinku "Barw szczęścia" Agata dowie się, że Romanowski nie będzie już zajmował swojej pozycji z "Fit-Zdrowie". Zarząd postanowi się go pozbyć, aby marka nie była kojarzona ze skandalami. Pyrka od razu pomyśli, że zaraz za nim, przyjdzie kolej na nią. Powie nawet Patrykowi (Konrad Skolimowski), że na pewno ją zwolnią. Tymczasem w 2323 odcinku "Barw szczęścia" wyciągnie do niej rękę Mika, która okaże się być jej nową przełożoną! Wkrótce zaproponuje jej awans i niezłe pieniądze. Tylko po co, skoro do niedawna chciała się pozbyć Agaty?

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2324: Gej Darek zdradzi Władka z Gabrielą! Nie będzie chciał go znać i wyjedzie na zawsze

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

W najbliższych odcinkach "Barw szczęścia" Mika zaproponuje Pyrce zupełnie nowe warunki pracy. Agata, która od dawna marzy o kupnie mieszkania, będzie kompletnie skołowana, bo większe pieniądze, oznaczałyby łatwiejszą spłatę kredytu. Nie będzie jednak wiedziała, że za propozycją koleżanki z biura, będzie się krył mroczny sekret. W 2323 odcinku "Barw szczęścia" pomimo odejścia Romanowskiego z pracy, to on będzie nadal mózgiem całej operacji i zacznie realizować swój niecny plan.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2327: Łukasz straci Kasię i syna na zawsze! Zwariuje na punkcie Paulinki i zaniedba rodzinę

Wkrótce w "Barwach szczęścia" Mika awansuje Pyrkę tylko po to, aby razem z Andrzejem mogli nią manipulować. Zgadają się na parkingu przed firmą, że uzależnią Agatę od siebie i będzie musiała robić wszystko, co jej każą. 

- Nie będzie nam więcej mieszała w życiu. Za dużo o nas wie! - Powie Romanowski do Miki. 

Czy Agata nabierze się na kolejną sztuczkę kochanków? Jeno jest pewne, propozycja złożona jej w "Barwach szczęścia", będzie bardzo kusząca. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze