Barwy szczęścia, odcinek 2307: Sabina znowu zacznie pić? Damian nie będzie chciał, żeby była matką dla jego dzieci!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2307: Sabina znowu zacznie pić? Damian nie będzie chciał, żeby była matką dla jego dzieci!

Barwy szczęścia, odcinek 2307: Sabina znowu zacznie pić? Damian nie będzie chciał, żeby była matką dla jego dzieci!

Odcinek 2307 "Barw szczęścia" może okazać się tragiczny dla Sabiny (Barbara Kurzaj). Alkoholiczka wróci do picia przed odrzuconą miłość?! Nowy obiekt uczuć Sabiny, Damian (Michał Lesień-Głowacki) nie będzie chciał aby pijaczka była matką jego dzieci! Za to chętnie będzie spoglądał w przeszłość, gdzie jego serce zostało przy byłej ukochanej. Czy Sabina, która w 2307 odcinku "Barw szczęścia" będzie szalała z niespełnionej miłości, na pocieszenie znów zajrzy do kieliszka?

"Barwy szczęścia" odcinek 2307- czwartek 15.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2307 odcinku "Barw szczęścia" Sabina stanie przed kolejnym wyzwaniem - bardzo postara się dla Damiana, a w zamian otrzyma bolesny cios! Domowa kolacja, którą przyszykuje dla swojego ukochanego, jego dzieci i swoich najbliższych zamieni się w koszmar! Wyjdzie na jaw, że facet "jej życia" zwyczajnie ją oszukuje!

Kiedy pięknie ugoszczony w 2307 odcinku "Barw szczęścia" Damian po wystawnej kolacji zacznie się zbierać do wyjścia, zdradzą go przed Sabiną jego własne dzieci. Luiza (Julia Zielińska) i Mirek (Oliwier Kozłowski) wcale nie będą chcieli jeszcze wychodzić, świetnie bawiąc się z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) i Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), ale ich tata będzie bezwzględny. Dokąd będzie się tak spieszył? 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

- Podziękujcie za miły wieczór - Damian wyda protestującym dzieciom polecenie. 

- Miło było was gościć. To, co to życzę wam jutro udanej zabawy w termach! - pożegna ładnie wszystkich Sabina. I właśnie w tym momencie 2307 odcinka "Barw szczęścia" jej misterny plan i budowana miłego nastroju, prysną!

- Nie jedziemy jutro do term, tylko na kolację z Dominiką - zdradzi ojca Luiza.

- To miała być niespodzianka... Faktycznie, widzimy się jutro z Dominiką, ona kupiła dla nas bilety - będzie nieporadnie jeszcze tłumaczył Damian. 

Czy po wyjściu Damiana i jego dzieci Sabina rzuci wszystko, w tym powstrzymywanie się przed alkoholowym ukojeniem i po prostu napije się? Zmarnowałaby w ten sposób miesiące ciężkiej pracy nad sobą, a w efekcie mogłaby stracić również własną córkę (Pola Żak)... Czy będzie aż tak źle zobaczymy już w 2307 odcinku "Barw szczęścia". 

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2318: Greta zginie?! Jowita będzie winna jej śmierci, ale to Alan zabije sutenerkę

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany