Barwy szczęścia, odcinek 2287: Pyton zabójca zaatakuje Walerię!

2020-09-16 17:01 mp
Barwy szczęścia, odcinek 2287: Pyton zabójca zaatakuje Walerię!
Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2287: Pyton zabójca zaatakuje Walerię!

W 2287 odcinku "Barw szczęścia" śliski biznes Gawrona (Sebastian Stankiewicz), Żabci (Hanna Klepacka) i Wietnamczyka wymknie się spod kontroli. Postanowili robić ze sobą interesy i handlować egzotycznymi zwierzętami. Wydawało im się, że trafili na prawdziwą żyłę złota. W 2278 odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że ich wybryki mogą doprowadzić do tragedii. Jeden z węży uciekł na wolność i teraz grasuje wśród sąsiadów. Na nieszczęście Walerii (Ewa Ziętek), to właśnie ona odkryje jak niebezpieczne może być zwierzę. Czy dziwaczny biznes okaże się być tragiczny w skutkach?

"Barwy szczęścia", odcinek 2287, czwartek 17.09.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2287 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że biznes, który rozkręcają Gawron i Żabcia z Wietnamczykiem Hongiem, jest nieco trudniejszy niż sądzili. Kiedy w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" muzyk i jego partnerka nie zdołali zbić fortuny na sprzedaży butów w Borkach, postanowili zmienić swoje podejście do biznesu. Jakiś czas temu Żabcia z "Barw szczęścia" sprzątała mieszkanie Wietnamczyka. Odkryła wtedy tajemnicze pudełka. Okazało się, że był to początek nowego biznesu nietypowej pary.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Stawicki to seksoholik! Dominika zniszczy sobie życie. Fani mają tego dość!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gawron i Żabcia nie lubią nudy. W 2287 odcinku "Barw szczęścia" będą mieli spore kłopoty. Ich biznes z Wietnamczykiem, który polega na handlu wężami, okaże się być ryzykowny. Sytuacja w 2287 odcinku "Barw szczęścia" wymknie się spod kontroli. Jeden z węży ucieknie i będzie trudny do zlokalizowania. Dlatego Żabcia wpadnie na pomysł posypania powierzchni mąką, aby gad pozostawił ślady i dało się go schwytać. Niestety, w 2287 odcinku "Barw szczęścia" na gorącym uczynku przyłapie ich Jaworski (Jacek Kałucki). Tymczasem to Waleria będzie osobą, która pierwsza natknie się na uciekiniera.  

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata zdradzi Patryka z szefem. Przyłapią ich w intymnej sytuacji

W 2287 odcinku "Barw szczęścia" Waleria będzie śmiertelnie przerażona. W swoim mieszkaniu zauważy pełzającego węża. Na szczęście Stefan (Krzysztof Kiersznowski) spłoszy gada i kobieta zdoła uniknąć niebezpieczeństwa. Opowiadając tę sytuację, spotka się z ogromnym zdziwieniem sąsiadów. W 2287 odcinku "Barw szczęścia" całą sprawą zajmie się straż miejska. Może się okazać, że i tym razem biznes Gawrona i Żabci upadnie.

Najnowsze