Barwy szczęścia, odcinek 2234: Agata w Jerozolimie przy grobie Jezusa będzie się modlić o zdrowie dla Huberta - ZWIASTUN

2020-04-09 14:40 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2234: Agata w Jerozolimie przy grobie Jezusa będzie się modlić o zdrowie dla Huberta
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2234: Agata w Jerozolimie przy grobie Jezusa będzie się modlić o zdrowie dla Huberta

W 2234 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) podczas podróży po Izraelu i zwiedzania Jerozolimy nie zapomną o chorym Hubercie (Marek Molak), który wybudził się ze śpiączki, ale nie odzyskał świadomości. Odwiedzając święte miejsca, pogrążą się w głębokiej modlitwie w intencji wyzdrowienia Huberta. Zwłaszcza Agata, która w Bazylice Grobu Pańskiego padnie na kolana przed kamieniem, na którym leżało ciało Jezusa, żeby błagać o uzdrowienie brata. Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2234 - czwartek, 9.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Agata i Patryk z "Barw szczęścia" wyjechali do Izraela nie tylko po to, żeby wspierać Pawła (Mateusz Rzeźniczak), który po operacji kręgosłupa wreszcie stanął na własnym nogach. Ich celem było przede wszystkim znalezienie lekarza dla Huberta, skonsultowanie jego przypadku z najlepszymi specjalistami w Izraelu. Nową nadzieję dał im doktor Jacek Ludwiczak (w tej roli Roch Siemianowski), dzięki któremu Paweł znów zaczął chodzić. Lekarz z Polski zgodził się pomóc Hubertowi i przylecieć do kraju, żeby go zbadać.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2236: Hubert odzyska świadomość! Klara dostanie znak od męża

W 2234 odcinku "Barw szczęścia" Marysia (Antonina Niewiarowska), córka Klary (Olga Jankowska) i Huberta, odbierze od Agaty i Patryka wyjątkową przesyłkę na maila - wideo z ich relacją z Jerozolimy. Pokażą na nim dziewczynce najpiękniejsze miejsca, jakie widzieli.

- Marysiu, właśnie idziemy do bazyliki Grobu Świętego, tam znajduje się taki duży kamień, na którym zostało złożone ciało Pana Jezusa. Przy tym kamieniu będziemy się modlić o zdrowie dla twojego tatusia... - wyjaśni Patryk na nagraniu. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Agata i Patryk wyjadą do Izraela, żeby ratować Huberta

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Chwilę potem w 2234 odcinku "Barw szczęścia" Agata uklęknie przed kamieniem, na którym spoczęło ciało Jezusa, żeby błagać o wyleczenie Huberta. Czy jej modlitwa sprawi cud i Hubert odzyska świadomość? To się okaże już wkrótce. Zanim jednak zakochani wrócą do Polski Klara zauważy zmiany w stanie męża. Zacznie reagować na jej słowa i mrugać powiekami!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2236: Zaręczyny Agaty i Patryka w Izraelu w cieniu tragedii - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odciek 2233. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2233. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
	Barwy szczęścia, odciek 2233. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2233. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)A
	Barwy szczęścia, odciek 2233. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2233. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Barwy szczęścia, odciek 2233. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2233. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Najnowsze