Barwy szczęścia, odcinek 2233: Regina sparaliżowana przez ból. Usłyszy ostateczną diagnozę na co choruje

2020-04-05 16:46 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2233: Regina sparaliżowana przed ból. Usłyszy ostateczną diagnozę na co choruje
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2233: Regina sparaliżowana przed ból. Usłyszy ostateczną diagnozę na co choruje

W 2233 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina (Kamila Kamińska) będzie kompletnie sparaliżowana! Potworny ból będzie już nie do zniesienia do tego stopnia, że Regina straci władzę w nogach! Czy lekarze ustalą w końcu do dolega pięknej pianistce? Pogarszający się z dnia na dzień stan Reginy aż do prawie całkowitego sparaliżowania uruchomi kolejne badania i diagnozy... Czy Regina pozna w 2233 odcinku serialu "Barwy szczęścia" tę ostateczną i zacznie się leczyć?

"Barwy szczęścia" odcinek 2233 - środa, 8.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Z powodu koszmarnego bólu Regina w 2233 odcinku serialu "Barwy szczęścia" praktycznie nie będzie już w stanie poruszać się. Sękowska (Milena Lisiecka), którą Czapla spotka po masażu, stwierdzi tonem nieznoszącym sprzeciwu, że właścicielka Fitness Klubu choruje na... boreliozę!

W 2233 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina wyzna Frankowi (Mateusz Banasiuk), że nie jest w stanie wytrzymać potwornego bólu, który po prostu ją paraliżuje... Czy to zakochany po uszy Franek znajdzie sposób na jej wyleczenie?

- Dziś byłabym gotowa poddać się każdej operacji, która odjęłaby mi ten ból - powie pianistka w 2233 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

- Rozumiem, że cierpisz, ale operacja to ostateczność. Poddają mu się ludzie z niedowładem kończyn. Nie mają nic do stracenia. Wiesz, jakie jest ryzyko powikłań neurologicznych... - powie Franek i doda, że powinna ból... rozchodzić!

Dzięki słowom Franka i jego głębokiemu przekonaniu, że spacer to najlepsze dla niej lekarstwo, Regina da się namówić. Niestey zaraz okaże się, jak zły był to pomysł!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2239: Kajtek adoptuje swoją siostrę Maję? Będzie szantażował alkoholiczkę Sabinę

W parku pianistka nagle straci władzę w nogach i upadnie! I, niestety nie podosniesie się już o własnych siłach w 2233 odcinku serialu "Barwy szczęścia"...

- Muszę usiąść - wyszepcze cicho do Franka, który podniesie ukochaną na ławkę.

- Wyleczą cię w końcu - spróbuje ją pocieszyć.

Wkrótce po tym zdarzeniu Regina znajdzie się w swoim klubie w 2233 odcinku "Barw szczęśćia" w rękach czułego masażysty Hermana (Maciej Raniszewski). Powie mu, że lekarz podejrzewa u niej rwę kulszową.

- Bo miewam takie ataki, że nie mogę ruszyć nogą... - stwierdzi.

- Jeśli to rwa, to nie powinienem cię w ogóle dotykać - przestraszy się masażysta.

- Dziś wrócił ból nadgarstka. Kubka z herbatą nie mogłam podnieść. Chyba tak nie wygląda rwa kulszowa - uśmiechnie się i nagle zacznie wyć z bólu!

- To musi być zapalenie krążka międzykręgowego i rzeczywiście potrzebna będzie operacja - orzeknie Herman.

Stojąca przy recepcji Sękowska, która właśnie weszła do klubu, spojrzy na Reginę i szepnie, że chyba wie, co jej dolega. Czy tro właśnie ona wpadnie na ostateczną diagnozę nękającej od dawna Reginę choroby w 2233 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

- Ma pani boreliozę - powie.- Też tak cierpiałam dwa lata temu, też podejrzewano u mnie rwę kulszową - doda.

Czapla postanowi w 2233 odcinku "Barw szczęścia" poddać się w końcu specjalistycznym badaniom. Czy ostateczną diagnozą, jaką pozna, będzie faktycznie bolerioza?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Agata i Patryk wyjadą do Izraela, żeby ratować Huberta

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.