Barwy szczęścia, odcinek 2213: Sabina wpadnie w obłęd! Pomyli krzesło ze zmarłym mężem!

2020-02-18 11:59 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2213: Sabina wpadnie w obłęd! Pomyli krzesło ze zmarłym mężem!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2213: Sabina wpadnie w obłęd! Pomyli krzesło ze zmarłym mężem!

Sabina (Barbara Kurdej-Szatan) z serialu "Barwy szczęścia" w 2213 odcinku pomyli krzesło ze zmarłym Andrzejem (Bartłomiej Nowosielski)! W pijackim amoku bohaterka "Barw szczęścia" weźmie siedzisko i zacznie tańczyć z nim po całym mieszkaniu. Kajtek (Jakub Dmochowski) będzie przerażony, gdy odkryje obłęd matki. Co stanie się z Sabiną? Sprawdź, co wydarzy się w 2213 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2213 - środa, 11.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" halucynacje Sabiny przejmą kontrolę nad jej życiem. W 2213 odcinku kompletnie postrada zmysły i Kajtek przyłapie ją na tańcowaniu z krzesłem dookoła salonu! Ale od początku.

Sabina w "Barwach szczęścia" po śmierci Andrzeja wpadła w alkoholizm. Niedawno przez jej pijaństwo Maja (Pola Żak) prawie utopiła się w basenie, a wkrótce bohaterka zacznie mieć urojenia za każdym razem, kiedy wypije - a pić będzie wciąż coraz więcej, wbrew temu, co obiecała najbliższym.

PRZECZYTAJ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2209: Sabina po pijaku padnie ofiarą gwałciciela! Zboczeniec każe jej jeszcze płacić

To nie koniec! Sabina z serialu "Barwy szczęścia" straci kontakt z rzeczywistością. W 2213 odcinku położy Majeczkę spać dużo wcześniej. Według doniesień "Świata Seriali" Tomalowa tuż po zaśnięciu córki od razu chwyci za butelkę z alkoholem. Usiądzie na kanapie i zacznie pić "na raz" kolejne kieliszki wina. 

Nie trzeba tłumaczyć, jak to się skończy. Sabina w "Barwach szczęścia" upije się na umór. Ponownie zobaczy zmarłego Andrzeja przed oczami. Zacznie do niego mówić, a na domiar złego zaprosi go do tańca! W końcu Tomala zmarł podczas zajęć tanecznych, co doprowadziło do ogromnej traumy jego żony. 

Żadnego Andrzeja tam nie będzie, więc Sabina chwyci za krzesło i zacznie wirować z nim po całym salonie. Jakkolwiek zabawnie to nie brzmi, zdecydowanie takie nie będzie. W szczególności dla Kajtka, który w 2213 odcinku "Barw szczęścia" nakryje matkę na gorącym uczynku. Syn poprosi obłąkaną Sabinę, żeby położyła się spać.

- Wino dobrze robi na sen - Tomalowa tak spróbuje się wytłumaczyć. Stanie się jednak jasne, że bez odpowiedniej pomocy Sabina z serialu "Barwy szczęścia" nie poradzi sobie sama z uzależnieniem. Ma dwójkę dzieci, więc ma dla kogo walczyć.

Najnowsze