Barwy szczęścia, odcinek 2209: Chora Regina w krytyczntym stanie! Nie będzie już miała siły, żeby grać

2020-03-05 7:58 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2209: Chora Regina w krytyczntym stanie! Nie będzie już miała siły, żeby grać
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2209: Chora Regina w krytyczntym stanie! Nie będzie już miała siły, żeby grać

Czy Regina (Kamila Kamińska) z serialu "Barwy szczęścia" zostanie kaleką? Diagnoza lekarza nie pozostawiła wątpliwości - jeśli nie przestanie grać na fortepianie, to grozi jej trwały niedowład ręki! W 2209 odcinku "Barw szczęścia" stan Reginy jeszcze bardziej się pogorszy. Pianistka będzie lekceważyć objawy swojej choroby - zespołu cieśni nadgarstka - żeby dalej ćwiczyć do konkursu fortepianowego! Będzie z nią na tyle źle, że nawet Remek (Piotr Sędkowski) i profesor Arleta Banach (Grażyna Brodzińska) zauważą, że Regina traci siły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2209 - czwartek, 5.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Choroba Reginy z "Barw szczęścia" będzie groziła poważnymi konsekwencjami! Jeśli Czapla nie opuści sobie morderczych prób do konkursu fortepianowego może zostać kaleką do końca życia. Lekarz ostrzegł ją, że sytuacja jest naprawdę niebezpieczna. Stwiedził u niej zespół cieśni nadgarstka, a to ciężkie schorzenie, które nieleczone może prowadzić nawet do zaniku mięśni i niedowładu dłoni!

Jednak Regina zamiast się leczyć, przechodzić kolejne badania w 2209 odcinku "Barw szczęścia" wciąż będzie intensywnie ćwiczyć do prestiżowego konkursu! Nawet Franek (Mateusz Banasiuk) nie przekona ukochanej do dalszych badań. Podczas jednej z prób Arleta i Remek zauważą, że stan zdrowia Czapli ulega pogorszeniu. Ona jednak zlekceważy niepokojące objawy.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2218: Regina przedawkuje leki. Tragiczny finał konkursu fortepianowego

Chora Regina w 2209 odcinku "Barw szczęścia" nafaszeruje się silnymi lekami przeciwbólowymi, by móc wciąż grać na najwyższym poziomie. Nieświadoma tego, że jej organizm może w końcu nie wytrzymać bólu i nadmiaru stresu! Przemęczona pianistka nie da sobie jednak przemówić do rozsądku. Nie posłucha ani dobrych rad Franka, ani swojej profesor i partnera scenicznego.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2212: Hubert umrze po walce?! Skatowany przez przeciwnika trafi do szpitala

Barwy szczęścia, odc. 2209: Regina (Kamila Kamińska), Remek (Piotr Sędkowski)
Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2209. Regina (Kamila Kamińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2209. Regina (Kamila Kamińska)
Najnowsze