Barwy szczęścia, odcinek 2181: Łukasz umrze? Znachor otruje go zabójczymi ziołami - ZWIASTUN

2020-01-27 7:58 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2181: Łukasz umrze? Znachor otruje go swoimi ziółkami?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2181: Łukasz umrze? Znachor otruje go swoimi ziółkami?

W 2181 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) zostanie otruty przez znachora Abaja (Kajetan Wolniewicz)! Podejrzany typ, który o mało nie zabił Izy (Agnieszka Warchulska), tak będzie się bronił, aby prawda o jego "leczeniu" nie wyszła na jaw... Czy w 2181 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz wypije podejrzaną miksturę? Czy ktoś zdąży na ratunek? Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków!

"Barwy szczęścia" odcinek 2181 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

- Potrzebuję pomocy, zapłacę podwójnie - powie Łukasz w 2181 odcinku serialu "Barwy szczęścia" podczas wizyty u Abaja. Będzie to ciąg dalszy jego dziennikarskiego śledztwa, dotyczącego nielegalnych "praktyk lekarskich" znachora.

Początkowo Abaj odmówi mu "pomocy", ale Łukasz zdoła go w 2181 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przekonać. Na swoje wielkie nieszczęście!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2168: Sabina straci przytomność. To będzie nawrót raka? - ZWIASTUN

Bowiem w 2181 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasza rozpozna asystentka oszusta. Uczynna pani podpowie Abajowi, że to ten dziennikarz, który prowadzi śledztwo w jego sprawie! Co zrobi Abaj?

- To on na nas doniósł? Pożałuje! - powie oszust swojej asystentce w 2181 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Jak donosi "Świat seriali" chwilę później zaprosi Łukasza do gabinetu i poda mu czarkę z tajemniczym wywarem! - Śmiało. Będzie się pan po tym czuł jak nowo narodzony - zachęci Łukasza z wrednym uśmiechem znachor.

Zobacz również: Barwy szczęścia, odcinek 2184: Hubert zamieszany w nielegalne walki! Zostanie kaleką do końca życia? - ZWIASTUN

W 2181 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz wypije wywar i upuszczając go na podłogę zapyta oszusta: - Chce pan mnie otruć? Jak innych? Na szczęście w tym momencie 2181 odcinka serialu "Barwy szczęścia" do "gabinetu" Abaja wkroczą policjanci... Czy uratują życie Łukaszowi i wsadzą oszusta za kraty?

Barwy szczęścia. odc. 2181. Znachor Abaj (Kajetan Wolniewicz), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Autor: Artrama Barwy szczęścia. odc. 2181. Znachor Abaj (Kajetan Wolniewicz), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Najnowsze