Barwy szczęścia, odcinek 2172: Łukasz na tropie oszusta. Znachor Abaj znajdzie kolejną ofiarę!

i

Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2172: Łukasz na tropie oszusta. Znachor Abaj znajdzie kolejną ofiarę!

Barwy szczęścia, odcinek 2172: Łukasz na tropie oszusta. Znachor Abaj znajdzie kolejną ofiarę!

2020-01-04 13:02

W 2172 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) wpadnie na trop oszusta, który prawie zabił Izę (Agnieszka Warchulska)! Znachor Abaj (Kajetan Wolniewicz) wmówił Małek, że wyleczy ją z raka "medytacją" i herbatkami z ziółek... oczywiście za niebotyczną sumę. Wszystko wskazuje na to, że w 2172 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie sobie kolejną ofiarę. Łukasz nie zamierza mu na to pozwolić. Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2172 - wtorek, 14.01.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Czy Łukasz w 2172 odcinku wsadzi oszusta Abaja za kraty? W serialu "Barwy szczęścia" Iza Małek zachorowała na raka. Całe szczęście miała wsparcie przyjaciół. Bożena (Marieta Żukowska) dzięki pomocy Kasi (Katarzyna Glinka) zdobyła kontakt do wybitnego lekarza od leczenia nowotworów. Niestety Stańska w serialu "Barwy szczęścia" nie miała pojęcia, że Iza nigdy nie stawiła się na leczenie.

Bohaterka dała się nabrać na bajeczki znachora Abaja, który wmówił jej, że za dziesięć tysięcy złotych wyleczy ją dotykiem i innymi magicznymi kadzidełkami oraz piciem ziołowych herbatek. Upatrzył ją sobie na ofiarę. Iza z serialu "Barwy szczęścia" była podatna na manipulacje, ponieważ, jak później wyszło na jaw, jej matka po chemii umierała na raka w męczarniach. Małek nie chciała wierzyć, że są nowe metody leczenia. W wyniku oszustwa jej szanse na przeżycie spadły prawie do zera. Stańscy interweniowali w ostatnim momencie!

Barwy szczęścia, odc. 2103. uzdrowiciel Abaj (Kajetan Wolniewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2103. uzdrowiciel Abaj (Kajetan Wolniewicz)

W 2172 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Abaj uderzy ponownie. Znajdzie sobie kolejne ofiary do oskubania z pieniędzy i narazi ich życie. W jaki sposób Łukasz wpadnie na jego trop?

Wszystko zacznie się od znajomej rodziny, która tak jak Iza wpadnie w ręce oszusta. Kasia zaniepokoi się podejrzaną sytuacją, ponieważ już wcześniej dowiedziała się od Bożeny o dziwnych metodach leczenia Małek. Łukasz w 2172 odcinku zdecyduje, że trzeba coś z tym zrobić!

W serialu "Barwy szczęścia" Sadowski zdobędzie namiary na Abaja i sfałszuje chorobę. Stawi się u znachora jako poważnie chory pacjent, który nie ufa medycynie konwencjonalnej... Czy uda mu się przyskrzynić drania? Przekonamy się już wkrótce. Czytaj >>> Łukasz chory na raka! Straszna diagnoza

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze