Barwy szczęścia, odcinek 2108: Podła zagrywka znachora. Wmówi Izie, że leki na raka nie działają

2019-10-07 13:59 jkk
Barwy szczęścia. odc. 1208: znachor Abaj (Kajetan Wolniewicz)
Autor: MTL Maxfilm

W 1208 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iza (Agnieszka Warchulska) znów da się oszukać... Znachor (Kajetan Wolniewicz), któremu powierzyła całe swoje życie i zdrowie znów naopowiada jej bajek i weźmie za to ciężkie pieniądze! Czy Iza zdąży zrozumieć, że nie leczy się, tylko karmi szarlatana? Będzie jej coraz trudniej, bo oszust nie tylko mamić ją będzie "czarami", ale i zabroni brać leków! Czy los swój i Paulinki (Lena Jastrzębska) Iza pozostawi w rękach oszusta przekonamy się w odcinku 2108 serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2108 - poniedziałek, 7.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 1208 odcinku serialu "Barwy szczęścia", chora na raka Iza nadal będzie "leczyć się" u słynnego „uzdrowiciela” z Syberii, Abaja. Malarka wciąż nie będzie kojarzyła swojego coraz gorszego samopoczucia z osobą "lekarza"... Skąd taki upór u chorej kobiety, która naraża nie tylko swoje życie, ale los córeczki, Paulinki?

Znachor również w 1208 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie niezwykle przekonujący. Przynajmniej dla Izy, bo widzowie będę mocno kibicować malarce, żeby wreszcie zobaczyła to, co widać gołym okiem na ekranie! Jest pewna szansa w tym, że w wydostaniu Izy z łap szarlatana pomogą jej przyjaciele... Ale czy zdążą?

W 1208 odcinku serialu "Barwy szczęścia" znów zobaczymy przerażające kłamstwa w atmosferze "magii" w wykonaniu znachora. To typowe sztuczki szarlatana, który potrafi wyciągnąć od Małek podczas jednej wizyty 10 tysięcy zł! Czy chociaż skargi Izy na to, jak bardzo źle się czuje i jak mocne odczuwa bóle powstrzymają Abaja przed kolejnym oszustwem?

Czytaj dalej pod galerią zdjęć

- Myślałam, że tego nie wytrzymam, ból był nie do opisania, jak nigdy przedtem... - powie znachorowi Iza. I zapyta od razu: - Czy to znaczy, że jeżeli lekarstwa już na mnie nie działają, to nie ma już dla mnie ratunku?

- Nic podobnego... - zapewni ją stanowczo Abaj.

- Ale tak bardzo boli...

- Ból jest naturalny. Oznacza, że duchy, które w tobie mieszkają nie chcę opuścić twojego ciała bez walki!

- Nie wiem, czy zniosę kolejną taką noc...

- Wiem, że bardzo cierpiałaś. Ale to znaczy, że proces leczenia idzie w prawidłowym kierunku. I pod żadnym pozorem nie wolno go przerywać! Po poprzedniej sesji poczułaś się przecież lepiej, prawda? Uprzedzałem cie, że na jednej sesji się nie skończy. Ja muszę stale oczyszczać twój organizm. Inaczej stracisz szansę na zdrowie!

Znachor doda też 1208 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że Iza musi być silna i walczyć jak nie dla siebie, to dla swoich bliskich! Czy nie wydaje się wam, że to juz szczyt bezczelności oszusta?

Czytaj też: "Barwy szczęścia", odcinek 2108 - Choroba Stasia zabierze Franka Reginie!

Na kolejnej wizycie w 1208 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Abaja pomacha kilka razy rękami wokół głowy i ramion Izy, otrzepie się i powie: - Na dzisiaj wystarczy, jestem zmęczony... Czułem jak choroba opuszcza twoje ciało. Ty też to czułaś?

- Tak! Właściwie ból już całkowicie ustąpił Jest dobrze! - zacznie zapewniać szczęśliwa Iza.

- Doskonale! Nie trać wiary! I pamiętaj - nigdy nie pozwól zanieczyścić swojego ciała żadnym chemicznym świństwem!

Czytaj także: "Barwy szczęścia", odcinek 2109 - Łukasz wyzna co czuje do Paulinki!

Kiedy Iza podziękuje i stwierdzi, że to prawdziwy cud, że go spotkała, znachor będzie milczał i czekał na zapłatę. Gruby zwitek banknotów 100-złotowych wywoła na jego twarzy uśmiech... - Widzimy się w przyszłym tygodniu - zaprosi na koniec naiwną malarkę.

Niestety, również w 1208 odcinku serialu "Barwy szczęścia" znachor będzie robił swoje. Czy Iza zdoła przeżyć "magiczną terapię" bez udziału lekarzy i poważnych leków onkologicznych? Przekonamy się już od odcinka 2108 serialu "Barwy szczęścia". 

Najnowsze