Barwy szczęścia, odcinek 2112: Bożena na tropie oszusta. Odkryje, że Iza leczy się u znachora!

2019-10-10 15:06 sz
Barwy szczęścia, odc. 2112. Iza (Agnieszka Warchulska), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2112. Iza (Agnieszka Warchulska), Bożena (Marieta Żukowska)

Bożena (Marieta Żukowska) z serialu "Barwy szczęścia" dopadnie szarlatana?! W 2112 odcinku "Barw szczęścia" Stańska dowie się, że Iza (Agnieszka Warchulska) wybrała leczenie u oszusta. Znachor wyciąga od Małek cały majątek na nieskuteczne terapie! Czy Bożena w "Barwach szczęścia" zapobiegnie tragedii? Sprawdź, co wydarzy się w 2112 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2112 - piątek, 11.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2112 odcinku "Barw szczęścia" Iza po raz kolejny wybierze się do znachora, który wmawia bardzo chorym, że jest w stanie ich wyleczyć energią kosmiczną i magicznymi ziółkami. Po tej wizycie Małek w 2112 odcinku zapłaci mu aż dziesięć tysięcy złotych za pomachanie nad nią kadzidełkiem i za jakieś kryształy. W serialu "Barwy szczęścia" Iza usłyszy też, co ma robić w poszczególnych fazach księżyca... Czytaj dalej pod zwiastunem.

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2122: Iza na łożu śmierci odrzuci propozycję Łukasza Sadowskiego!

Iza w 2112 odcinku "Barw szczęścia" będzie przekonana, że terapia oszołoma działa bez zarzutu. Nie będzie świadoma, że chwilowe dobre samopoczucie nie świadczy o działaniu znachora, lecz jest tylko ciszą przed burzą - i to normalne u pacjentów z nowotworami. Małek w "Barwach szczęścia" odwiedzi w końcu Stańskich. 
- Właśnie tłumaczyłem Bożence, że wszystko w porządku. Trzeba było zadzwonić, to byśmy i tobie zamówili... - powie Bruno (Lesław Żurek) wskazując na ich jedzenie.
- Nie, nie trzeba! Mam coś lepszego!
Iza wyjmie z torby susz otrzymany od oszusta i poczęstuje nim przyjaciół. Będzie przekonana, że działa cuda.
- Znakomita ta twoja herbatka - pochwali Bożena w 2112 odcinku.
- Eliksir życia! Oczywiście żartuję, to są ziółka na dobre samopoczucie, ale polecam, bo rzeczywiście są skuteczne. Nie martwcie się już o mnie. Myślę, że najgorsze za mną. Spojrzałam chorobie w oczy i jestem pewna, że z nią wygram.
- A co ci powiedział doktor Mróz?
- Nie byłam u niego - przyzna się. 
- To u kogo ty się leczysz?!
- Taki świetny specjalista, bardzo trudno się do niego dostać... Zresztą spójrzcie, jaki jest skuteczny! Czy tak wygląda chora osoba?

A już kilka godzin później... Iza z serialu "Barwy szczęścia" w 2112 odcinku zacznie umierać na oczach Paulinki (Lena Jastrzębska)! Owa "skuteczność specjalisty" doprowadzi Małek do stanu agonalnego. Spod przedszkola zabierze ją ambulans... Artystka wkrótce pożegna się z życiem! Czytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2112: Iza umrze na oczach Paulinki?! Drastyczne sceny przed przedszkolem - ZDJĘCIA

Najnowsze