Barwy szczęścia, odcinek 2175: Rodzina Łukasza się rozpadnie! Będzie miał nowego ojca, bo matka przedstawi mu kochanka z sanatorium

2020-01-16 20:36 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2175: Rodzina Łukasza się rozpadnie! Będzie miał nowego ojca, bo matka przedstawi mu kochanka z sanatorium
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2175: Rodzina Łukasza się rozpadnie! Będzie miał nowego ojca, bo matka przedstawi mu kochanka z sanatorium

W 2175 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) zmierzy się z serią nieszczęść. Dowie się, że najprawdopodobniej choruje na raka prostaty, a na domiar złego już na wstępie znienawidzi nowego kochanka swojej matki. Regina w 2175 odcinku "Barw szczęścia" przyjdzie na rodzinny obiad z partnerem z sanatorium, Niemcem Helmutem Niziołkiem ( Janusz Cichocki). A Łukasz będzie w rozsypce widząc, jak jego rodzina się rozpada!

"Barwy szczęścia" odcinek 2175 - piątek, 17.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2175 odcinku Łukasz w serialu "Barwy szczęścia" przeżyje koszmar. Będzie przerażony diagnozą postawioną przez znachora Abaja (Kajetan Wolniewicz) i postanowi sprawdzić, czy oszust może mieć rację. Kasia (Katarzyna Glinka) zachowa zdrowy rozsądek i poradzi ukochanemu, żeby poczekał na wyniki prawdziwych badań. Łukasz w 2175 odcinku jednak nie będzie zwlekać. Natychmiast spotka się z ojcem, by podpytać go o stan zdrowia. Zaczną od rozmowy o Helmucie (Janusz Cichocki), nowym partnerze Reginy (Ewa Serwa), ale młodszy Sadowski szybko zmieni temat. Dopyta Ludwika (Marek Lewandowski), czy ten bada prostatę. 

- Też badam, bo jestem w grupie ryzyka. Mój ojciec zmarł na raka prostaty - wyzna zszokowanemu Łukaszowi, który do tej pory nie będzie świadomy, że jest obciążony genetycznie. W serialu "Barwy szczęścia" dziennikarz wróci do domu jeszcze bardziej rozdrażniony, niż z niego wyszedł! Nie będzie gotowy na rodzinny obiad z nowym wybrankiem matki.

Barwy szczęścia, odc. 2175. Łukasz (Michał Rolnicki), Ludwik (Marek Lewandowski)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2175. Łukasz (Michał Rolnicki), Ludwik (Marek Lewandowski)

Helmut w 2175 odcinku "Barw szczęścia" nie popisze się taktem. Senior okaże się fascynatem Afryki, który poświęcił życie na pomoc najbiedniejszym i głodującym. W prezencie przyniesie Sadowskim mocno nietrafiony podarunek. Co da im Niziołek? Ludową figurkę płodności! Oczekujący na wyniki badań Łukasz z trudem powstrzyma emocje. 

- Taka ilość mięsa i warzyw to tygodniowe wyżywienie sporej rodziny w Ugandzie... - powie Helmut po posiłku, wcześniej chwaląc kuchnię Kasi.
- Bardzo panu dziękujemy za informację - przerwie mu Łukasz szukając zaczepki. - Mamy świadomość, że na świecie ludzie głodują!
- Nie bądź taki protekcjonalny - zruga go Regina. W 2175 odcinku stanie się jasne, że Sadowski nie trawi ojczyma. Na tym się nie skończy. Sadowska zwróci bliskim uwagę, że mogli nie odsyłać Ksawerego (Bartosz Gruchor) do Górków. Wtedy Łukasz wybuchnie: - Dobrze, tylko najpierw wyjaśnijmy mu, dlaczego ma trzech dziadków!

Po niezręcznym pożegnaniu w serialu "Barwy szczęścia" Kasia w końcu namówi męża, żeby sprawdził wyniki. Okaże się, że niektóre pomiary znacząco przekraczają normę! Po rozwodzie rodziców rodzina Łukasza rozpadła się bezpowrotnie, a teraz on sam podupadł na zdrowiu. Czy uda mu się pokonać chorobę, a może dalsze badania wykluczą raka? Przekonamy się już wkrótce.

Barwy szczęścia, odc. 2175. Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka), Regina Sadowska (Ewa Serwa), Helmut Niziołek ( Janusz Cichocki)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2175. Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka), Regina Sadowska (Ewa Serwa), Helmut Niziołek ( Janusz Cichocki)
Najnowsze