Barwy szczęścia, odcinek 2162: Iwona powie Agacie kto jest ojcem dziecka! Marek się nie dowie?

2019-12-21 7:42 sz
	Barwy szczęścia, odc. 2162. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2162. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka)

Iwona (Izabela zwierzyńska) z serialu "Barwy szczęścia" w 2162 odcinku powie rodzinie o ciąży! Do niedawna dziewczyna nie utrzymywała stałego kontaktu z bliskimi, jednak zrozumie, że nie może dłużej uciekać. Pomimo to, tylko Agata (Natalia Zambrzycka) w 2162 odcinku "Barw szczęścia" pozna całą prawdę. Kto jest ojcem dziecka? Sprawdź, co zrobi Iwona w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2162 - poniedziałek, 23.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2162 odcinku "Barw szczęścia" Iwona tylko Agacie powie, kto jest ojcem jej dziecka. Wcześniej jednak poinformuje o ciąży również Klarę (Olga Jankowska).

- Gratulacje! A ja myślałam, że ci się przytyło i ukrywasz pod sukienką zjedzone pączki!
- Nie słuchaj jej, super wyglądasz! Który to miesiąc?
- Do porodu jeszcze daleko.(…) Wyniki badań mam książkowe... Muszę się tylko oswoić z myślą, że moje życie się zmieni! - odpowie. W serialu "Barwy szczęścia" siostra i bratowa będą chciały wiedzieć, kim jest przyszły tatuś.

 Kto jest ojcem dziecka? CZYTAJ >>> KLIK

Barwy szczęścia, odc. 2161. Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2161. Iwona (Izabela Zwierzyńska)

W serialu "Barwy szczęścia" Iwona w 2161 odcinku wyzna, że nie planowała dziecka: - To zwyczajna wpadka... Nie zabezpieczyłam się, chociaż jako lekarz powinnam wiedzieć, skąd się biorą dzieci.(…) Ja już sobie to wszystko poukładałam, wiem, na co się piszę! Naoglądałam się samotnych matek na swoich misjach i w porównaniu z nimi mam luksusową sytuację! Mieszkam w kraju, w którym nie ma wojny, mam zapewnioną opiekę medyczną, dach nad głową i mam co jeść... Nie mogę narzekać! Tym bardziej, że mam was. I wiem, że mogę na was liczyć. Bo mogę, prawda?

A już w 2162 odcinku Iwona zdecyduje się powiedzieć prawdę wyłącznie Agacie. Siostra dziewczyny dochowa tajemnicy, ale uzna też, że Hubert (Marek Molak) powinien wiedzieć, że ich rodzina się powiększy. 

- Jeśli ten gość stchórzył, to wiesz... Chętnie z nim pogadam. Jedno twoje słowo i facet wróci w podskokach! - zapowie brat.
- Dam sobie radę. Dziecko to ogromna zmiana, wiem, ale jestem na nią gotowa - Iwona okaże się nieugięta. Czy wytrwa w swoim postanowieniu i utrzyma w tajemnicy tożsamość przyszłego ojca?

Barwy szczęścia, odc. 2162. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Marek (Marcin Perchuć)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2162. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia, odc. 2162. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2162. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)
Najnowsze