Barwy szczęścia, odcinek 2159: Koniec Piotra. Sprzeda mieszkanie Marty i zmusi Ewunię do wyprowadzki z Warszawy!

2019-12-10 12:33 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2159: Koniec Piotra. Sprzeda mieszkanie Marty i zmusi Ewunię do wyprowadzki z Warszawy?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2159: Koniec Piotra. Zmusi Ewunię do wyprowadzki z Warszawy?

W 2159 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Piotr Walawski (Piotr Jankowski) rozpocznie nowe życie, ale to jednocześnie oznacza koniec tego bohatera. Aktor odszedł z "Barw szczęścia", a wątek Piotra zakończy się tuż po tym jak wreszcie sprzeda mieszkanie po zmarłej Marcie (Katarzyna Zielińska). Właścicielem mieszkania w 2159 odcinku "Barw szczęścia" zostanie Jaworski (Jacek Kałucki), a Piotr razem z dziećmi wyprowadzi się z Warszawy. Choć Ewunia (Gabriela Ziembicka) nie będzie chciała opuszczać mieszkania Marty, to ojciec ją zmusi...

"Barwy szczęścia" odcinek 2159 - środa, 18.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Piotr Jankowski odejdzie z "Barw szczęścia" już odcinkach emitowanych w grudniu. Pożegnał się z serialem jakiś czas temu, ale widzowie prawie do końca roku będą śledzić wątek Walawskiego i jego dzieci.

Co będzie później? Piotr razem z Ewunią i synem Miłoszkiem (Jakub Kwinta) znikną z "Barw szczęścia". Jak do tego dojdzie? Po śmierci najmłodszej córki Moniczki (Natalia Żyłowska) podjął decyzję, by wyprowadzić się z Warszawy, sprzedać mieszkanie, która Ewa dostała po spadku po Marcie i rozpocząć wszystko od nowa. Okazja ku temu nadarzy się w 2159 odcinku "Barw szczęścia" kiedy Jaworski zgłosi się do Piotra, że chce kupić apartament na osiedlu "Pod Sosnami".

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2163: Kajtek doprowadzi babcię do wylewu! Śmierć w rodzinie Cieślaków?

Jaworski razem z żoną Krystyną (Hanna Bieluszko) odziedziczą spadek po zmarłej ciotce, więc wyłożą gotówkę na zakup atrakcyjnej nieruchomości przy ulicy Zacisznej. W 2159 odcinku "Barw szczęścia" Walawski odetchnie z ulgą. W końcu przecież będzie mógł na zawsze opuścić osiedle Warszawę, gdzie wszystko przypomina mu o zmarłej córce.

Niestety plany Piotra , by wprowadzić się gdzieś daleko, nie spodobają się Ewuni. Dziewczynka wprost zapyta ojca, czy przeprowadzka naprawdę jest konieczna, bo będzie bała się, że w innym mieście i mieszkaniu zapomni o Marcie.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2167: Wielkie oszustwo w reality show! Kacper i Madzia wygrają, a nie dostaną ani grosza

Ale Piotr w 2159 odcinku "Barw szczęścia" przekona Ewę, że muszą zacząć nowe życie. - W nowym miejscu są większe możliwości. Zapomnimy o złych rzeczach, które nas spotkały tutaj...

- Tam wszystko będzie dobre? Boję się, że zapomnę o mamie - szepnie dziewczynka.
- Kochanie, mamusi nigdy nie zapomnisz, bo zawsze będziesz ją miała tutaj - powie Walawski dotykając miejsca gdzie bije serduszko Ewy.

Wkrótce potem Piotr znów spotka się z Jaworskimi, by przekazać im klucze do mieszkania. Razem z dziećmi wyjedzie z Warszawy.