Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena nie zgodzi się być matką dziecka bezdomnej! Wścieknie się na teściową

2019-12-02 20:30 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena nie zgodzi się być matką dziecka bezdomnej! Wścieknie się na teściową
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena nie zgodzi się być matką dziecka bezdomnej! Wścieknie się na teściową

Bożena (Marieta Żukowska) w 2148 odcinku "Barw szczęścia" dowie się o intrydze Amelii (Stanisława Celińska)! Teściowa znowu spróbuje postawić na swoim i ułożyć życie Stańskich. Wiśniewska marzy o wnukach i znalazła potencjalną surogatkę... A co na to Bożena? Stańska w 2148 odcinku wpadnie w szał! Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2148 - wtorek, 3.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Amelia z serialu "Barwy szczęścia" jest do tego stopnia zaślepiona wizją wnuka, że nie zauważa uczuć Stańskich. Bożena i Bruno może i chcieliby mieć dziecko, ale na własnych zasadach. To wciąż drażliwy temat, jednak Wiśniewska wbrew ostrzeżeniom męża w 2148 odcinku odwiedzi hotel. 

Barwy szczęścia odc. 2148. Amelia (Stanisława Celińska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2148. Amelia (Stanisława Celińska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

W 2148 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Amelia powie im o niedawno poznanej Teresie. To bezdomna dziewczyna, która spodziewa się dziecka... i szuka dla niego nowych rodziców.
- Czyli nosi w brzuchu dziecko, które zaraz będzie musiała oddać? - przerazi się Bożena. Będzie chciała dać pracę młodej matce. Nie przyjdzie jej do głowy, co naprawdę wymyśliła teściowa.
- Właśnie szuka bezdzietnej pary. (...) Bardzo szlachetnie, ale...
Tylko Bruno zorientuje się, że Amelia w 2148 odcinku sugeruje im zaadoptowanie malucha.
- Dziecko się wychowuje lepiej w pełnej rodzinie, a ta Tereska jest bardzo młoda, ma dwadzieścia lat... A wy tak wspaniale zajmowaliście się Paulinką, a poza tym, jesteśmy jeszcze my, dziadkowie! Z Tomaszkiem chętnie się zajmiemy maleństwem - oznajmi Wiśniiewska.
- A więc wszystko już z ojcem obgadaliście?! Zadzwoniliście też do tej dziewczyny?! - Bożena wpadnie w szał! Bohaterka serialu "Barwy szczęścia" nie zgodzi się na propozycję teściowej. Wyjdzie z biura trzaskając drzwiami.

Najnowsze