Barwy szczęścia, odcinek 2124: Kasia zapłaci Bożenie za wszystko! Przyjaciółka wbije jej nóż w plecy

2019-10-03 20:43 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2124: Kasia (Katarzyna Glinika), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: TVP/VOD

W 2124 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przyjaciółki rozpoczną ze sobą wojnę! Bożena (Marieta Żukowska) zmusi Kasię (Katarzyna Glinka) nie tylko do przeprosin - zażąda aby zapłaciła jej za wszystko! Co będzie przyczyną nagłego zwrotu w bliskiej dotąd relacji Stańskiej i Górki? Dwie zaprzyjaźnione kobiety z reguły podzielić może albo mężczyzna albo pieniądze. Co stanie się przyczyną konfliktu tym razem zobaczymy w 2124 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2124 - wtorek, 29.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W odcinku 2124 serialu "Barwy szczęścia" przyjaźń Bożeny i Kasi przejdzie próbę ognia. I to Bożena będzie żądała od Kasi ogromnego zadośćuczynienia. a Kasia... będzie przerażona!

Kasia w odcinku 2124 serialu "Barwy szczęścia" natychmiast zacznie przepraszać i weźmie na siebie całą winę za straty w hotelu. To właśnie "wizyta" złodzieja poróżni przyjaciółki i współpracownice. Stańska będzie przekonana, że to wyłącznie z winy Sadowskiej doszło do włamania i kradzieży! Czy Kasia faktycznie powinna wziąć na siebie całą odpowiedzialność za włamanie?

Czytaj też: w 1224 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika ucieknie!

Złodziej w odcinku 2124 serialu "Barwy szczęścia" dostanie się do środka podstępem. A dokładnie para złodziei, czyli goście, którzy zameldują się i uciekną bez zapłacenia rachunku! W dodatku - jak donosi "Świat seriali" - razem z nimi z hotelu zniknie też obraz Izy!

- Wyszli przez werandę. Ktoś nie zamknął drzwi... - zacznie z pretensją do Kasi Bożena. Będzie przy tym patrzeć na nią tak, żeby wywołać winę!

Nie znaliśmy dotąd Bożeny z tak zasadniczej strony, zapewne strata w odcinku 2124 serialu "Barwy szczęścia" bardzo ją dotknie. Co dopowie Kasia na takie dictum? Trochę nie będzie miała wyjścia, bo to ona miała dopilnować tego wieczoru, aby wszystkie boczne wejścia hotelu były zamknięte... 

Czytaj też: w 2121 odcinku serialu "Barwy szczęścia" córka Julity umrze?!

- Przepraszam - odpowie cicho Kasia. Jednak w odcinku 2124 "Barw szczęścia" Bożenie to nie wystarczy i postawi sprawę na ostrzu noża. - Przeprosiny nie wystarczą. Będę musiała potrącić ci z pensji. Przynajmniej za obraz - postawi sprawę jasno szefowa.

Czy para nieuczciwych gości hotelu zdoła trwale poróżnić przyjaciółki? Przekonamy się od odcinka 2124 serialu "Barwy szczęścia".

Najnowsze