Barwy szczęścia, odcinek 2122: Dramatyczny poród Julity. Józek w rozpaczy! Stracą drugie dziecko?

2019-10-23 21:20 sz
Barwy szczęścia, odc. 2121 i 2122. Józek (Patryk Pniewski), Julita (Katarzyna Sawczuk)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2121 i 2122. Józek (Patryk Pniewski), Julita (Katarzyna Sawczuk)

W serialu "Barwy szczęścia" Julita (Katarzyna Sawczuk) zacznie rodzić na ulicy! W 2122 odcinku widzowie zobaczą dramatyczny poród, poprzedzony brutalną napaścią na ciężarną żonę Józka (Patryk Pniewski). Sałatka będzie przerażony myślą, że mogą stracić drugie dziecko... Czy dziecko Julity w 2122 odcinku urodzi się zdrowe? Tego w serialu "Barwy szczęścia" nie możesz przegapić!

"Barwy szczęścia" odcinek 2122 - piątek, 25.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2122 odcinku Julita i Józek z serialu "Barwy szczęścia" zostaną rodzicami! Ten dzień będzie pełen wrażeń, ale niestety, zdecydowanie nie tych dobrych. 

Julita uprze się i wbrew ostrzeżeniom matki pojedzie sama na uczelnię, tydzień przed rozwiązaniem. Przechodząc przez park padnie ofiarą zorganizowanego napadu. Dwójka złodziei okradnie i poturbuje ciężarną! Dziewczyna zacznie rodzić na ulicy. 

Spanikowana Elżbieta (Marzena Trybała) w 2122 odcinku "Barw szczęścia" zadzwoni do Józka, żeby przyjechał do szpitala.
- Nareszcie jesteś! (...) Nie wiem, pojechała na uczelnię, wszystko było dobrze, ale...
- Ale co się dzieje, mamo?! Nie, to jest niemożliwe! Tylko nie drugi raz! - Sałatka od razu przypomni sobie, że w podobny sposób stracił pierworodnego syna... Czy Julita poroni? Czytaj dalej pod zwiastunem.

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2122: Julita oszaleje po porodzie! Jej córka umrze jak pierwsze dziecko?

W 2122 odcinku rozmowę Józka i Elżbiety przerwie pielęgniarka. Sałatka w "Barwach szczęścia" zostanie poproszony na salę, ale pod warunkiem, że krew mu niestraszna! Całe szczęście nic poważnego nie stanie się podczas napadu. Stres wywoła wcześniejszy poród, jednak obejdzie się bez komplikacji. Mała Julia Sałatka po narodzinach w 2122 odcinku dostanie dziesięć punktów w skali Apgar!

Zachwycony Józek z serialu "Barwy szczęścia" zacznie słodzić córeczce. Julita będzie wniebowzięta, a Elżbieta zacznie porównywać wnuczkę z jej rodzicami: po kim ma oczy, po kim buzię... Niestety, ich sielanka nie potrwa długo! Zobacz >>> Barwy szczęścia, odcinek 2127: Zniknięcie Julity. Porzuci Józka i małą córeczkę Julkę