Barwy szczęścia, odcinek 2091: Mariola i Hubert przyłapani na pocałunku! Justin będzie wściekły

2019-09-09 5:58 sz
Barwy szczęścia, odc. 2091. Mariolka (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2091. Mariolka (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak)

Justin (Jasper Sołtysiewicz) w 2091 odcinku "Barw szczęścia" przyłapie Mariolkę (Agnieszka Mrozińska) i Huberta (Marek Molak) na obściskiwaniu się! Pyrka zapomni portfela, a przyjaciółka za przyniesie zguby zażąda buziaka. Bohaterowie serialu "Barwy szczęścia" zostaną nakryci przez Justina (Jasper Sołtysiewicz). Kanadyjczyk będzie wściekły! Sprawdź, co wydarzy się w 2091 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2091 - czwartek, 12.09.2019 o godz. 20.10 w TVP2

Hubert i Mariola w 2091 odcinku "Barw szczęścia" zakończą ostatnie zdjęcia do ich nowego programu i zaczną świętować. Menadżerka wpadnie do "Feel Good" i zauważy, że przyjaciel zapomniał portfela. Postanowi odnieść zgubę do jego domu.

Zobacz >>> Barwy szczęścia, odcinek 2090: Agata ciężko chora! Zarazi się na Ukrainie od Iwony?

- Dzięki Mariolka, miałem niezły młyn -zacznie tłumaczyć się Pyrka. Mariola będzie w wyśmienitym humorze i zacznie żartować:
- Nie wygłupiaj się, wystarczy buziak! - powie robiąc dzióbek, a on rzuci się na nią w udawanym pocałunku. W tym momencie do pokoju wejdzie Justin i nakryje "kochanków" w "Barwach szczęścia".
- Co tu się dzieje?!
- Nic, uprawiamy dziki seks! Chcesz się przyłączyć? - odpowie rozbawiona dziewczyna. - Chyba nie jesteś zazdrosny o Huberta - wyśmieje go, a Hubert potaknie:
- Jak coś możemy się pojedynkować.
Pyrka wyjdzie, a Justin zrobi wyrzut partnerce. - Mam wrażenie, że ty tu przychodzisz dla Huberta, a nie dla mnie! Czy bohaterowie "Barw szczęścia" pogodzą się? Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2089: Dominika wyzna Sebastianowi miłość. On wybierze Natalię!

Barwy szczęścia, odc. 2091. Mariolka (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2091. Mariolka (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia, odc. 2091. Mariolka (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2091. Mariolka (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Najnowsze