Barwy szczęścia, odcinek 2090: Piotr wymierzy karę za śmierć Moniczki. Jola ofiarą zemsty Walawskiego

2019-09-10 13:46 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2090: Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Autor: vod/TVP

Piotr Walawski (Piotr Jankowski) w 2090 serialu "Barwy szczęścia" zrobi wszystko, aby całą winę za śmierć Moniczki (Natalia Żyłowska) zwalić na innych i zemścić się! W tej sprawie zwróci się do ostrej prawniczki Sylwii Paszkowskiej (Olga Bończyk), która znajdzie sposób... Czy cała zemsta Piotra skupi się na Joli (Małgorzata Potocka), która zamieniła dzieci miejscami tuż przed wypadkiem? Pogrążony w żałobie ojciec Moniczki w 2090 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że to Jola jest winna!

"Barwy szczęścia" odcinek 2090 - środa, 11.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2090 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Piotr będzie szukał sposobu na pozbycie się poczucia winy po śmierci córeczki. Niestety, w amoku będzie to robił za wszelką cenę! Pomagać mu będzie Paszkowska, która starannie wypyta go o dowody, a następnie... znajdzie sposób, żeby obarczyć odpowiedzialnością Jolę!

Nie będzie to pierwszy moment, kiedy Sylwia wesprze od strony prawnej Piotra. Pomoże mu też w sprzedaży mieszkania, które jest jedyną pamiątką Ewuni (Gabriela Ziembicka) po mamie!

Paszkowska będzie myślała, że Walawski przyszedł do niej w sprawie mieszkania, ale szybko okaże się, że on ma już zupełnie inny pomysł. - Nie chodzi o pieniądze! - zacznie. - Ktoś tu zawinił i musi ponieść karę!

Czy wypadek bus zakończy karierę piłkarską Darka w "Barwach szczęścia"?

Prawniczka w 2090 odcinku "Barw szczęścia" będzie starała się początkowo wytłumaczyć mu, że dopóki prokuratura nie zakończy śledztwa nie można zacząć działać. - Mnie się nie spieszy, mam czas. Ale winni śmierci mojej córeczki muszą zostać ukarani - odpowie jej Piotr. 

Walawski w 2090 odcinku "Barw szczęścia" będzie kontynuował: - Nie poczuwam się do winy. Oddałem dzieci w dobre ręce, w przekonaniu, że ludzie którzy się nimi zajmą, będą odpowiedzialni...Pani Jola zamieniła dzieci miejscami tuż przed wypadkiem. Swojego syna posadziła na tylnym siedzeniu, a Miłosz (Jakub Kwinta) i Moniczka usiedli z przodu

- Ma pan na to jakieś dowody? - Paszkowska zacznie się interesować tematem w 2090 odcinku "Barwy szczęścia". 

- Sama mi o tym powiedziała na pogrzebie. A jeden z opiekunów to potwierdził. 

- Dlaczego to zrobiła? - będzie drążyć prawniczka. 

- Bo inne dzieci chciały siedzieć z tyłu. Wiadomo, że miejsca na przedzie są najmniej bezpieczne. Nie mówię, że zrobiła to celowo. Ale faktem jest, że zrobiła to tuż przed wypadkiem, w którym zginęła moja córka

- Nieszczęśliwy zbieg okoliczności...- Sylwia przez chwilę zabawi się w adwokata diabła.  

- A co, jeśli Franek, kierowca prowadził w taki sposób, że pani Jola się obawiała i profilaktycznie wysłała swojego syna w bardziej bezpieczne miejsce? - będzie kontynuował zrozpaczony Walawski. 

Czytaj też: Jola z "Barw szczęścia" nie wybaczy sobie zamiany miejsc dzieci w busie!

- Jeżeli tak zrobiła, to wtedy jej działanie było niebezpieczne i nieodpowiedzialne. Powinna była powiedzieć o swoich obawach organizatorowi wycieczki, ale wolała zadbać o bezpieczeństwo swojego syna - potwierdzi Paszkowska. 

Tylko w to, że ksiądz Tadeusz mógł o tym wszystkim wiedzieć Paszkowska nie będzie w stanie uwierzyć! Czy w 2090 wszystkie tajemnice dotyczące wypadku busa wyjdą na jaw a winni zostaną ukarani? 

Czy Piotr zginie w "Barwach szczęścia" podobnie jak Moniczka? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Najnowsze