Barwy szczęścia, odcinek 2051: Bożena dowie się co łączyło Bruna z Rafałem? Przyjaciel będzie szantażował Bruna!

2019-04-25 7:20
Barwy szczęścia, odc. 2051. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2051. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)

Małżeństwo Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) z serialu "Barwy szczęścia" zniszczą tajemnice z przeszłości? Jeszcze przed długi czas nie będzie wiadomo jaki niebezpieczny sekret skrywa Bruno i co ma z nim wspólnego jego podejrzany "przyjaciel" Rafał Zaborski (Wojciech Solarz). W 2051 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zażąda od męża, by wyrzucił Rafała z ich hotelu. Ale Zaborski zagrozi Stańskiemu, że powie jego ukochanej co łączyło ich wiele lat temu.

"Barwy szczęścia" odcinek 2051 - czwartek, 25.04.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Mroczna tajemnica Bruna z "Barw szczęścia" jest związana nie tylko z Rafałem, ale także z Teresą, kobietą, którą kiedyś kochał Stański, a której Bożena jest sobowtórem. (KLINIK tutaj i przeczytaj WIĘCEJ >>>)

Jakiś czas temu Zaborski wygadał się w rozmowie z przyjacielem, że jego żona bardzo przypomina mu Teresę. Sugerował nawet, że "przyjaciel" ożenił się z Bożeną właśnie dlatego! Kim jest Teresa? Co Bruno ukrywa przed żoną?

Widzowie będą powoli odkrywać przeszłość tego bohatera "Barw szczęścia", ale nie wszystkie karty od razu zostaną ujawnione. Mimo, że Bruno sprawia wrażenie porządnego faceta, który kocha swoją żonę, to prawda może się okazać zupełnie inna!

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Pobyt Rafała w hotelu Stańskich z każdym dniem będzie wzbudzał coraz więcej podejrzeń Bożeny. Nie dość, że Rafał rozkręci nielegalny hazard, to jeszcze będzie sprowadzał dla swoich bogatych klientów narkotyki i prostytutki.

W 2051 odcinku "Barw szczęścia" Bożena poprosi Bruna, by pozbył się szemranego przyjaciela. Stański spełni prośbę ukochanej i zażąda od Rafała, żeby wyniósł się z ich hotelu. Zaborski nie da się tak łatwo wypędzić. Zagrozi, że jeśli będzie musiał się wyprowadzić to Bożena dowie się co ich łączyło w przeszłości.

Gdy kobieta usłyszy, że Rafał jednak zostanie, wymyśli podstęp... Okłamie Bruna, że w hotelu są karaluchy i trzeba przeprowadzić dezynsekcję, a to oznacza konieczność usunięcia wszystkich gości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze