Barwy szczęścia, odcinek 2033: Mroczna tajemnica Bruna. Ożenił się z Bożeną, bo jest sobowtórem jego byłej

2019-03-28 7:43
Barwy szczęścia, odc. 2033. Bruno Stański (Lesław Żurek), Rafał Zaborski (Wojciech Solarz)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2033. Bruno Stański (Lesław Żurek), Rafał Zaborski (Wojciech Solarz)

Tajemnicza przeszłość Bruna (Lesław Żurek) z serialu "Barwy szczęścia" budzi coraz więcej wątpliwości. Kim był, co naprawdę robił? I przede wszystkim: skąd zna Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), co razem przeżyli? W 2033 odcinku "Barw szczęścia" przez gadatliwego gościa Bożena (Marieta Żukowska) przypadkiem dowie się, że jest wyjątkowo podobna do byłej Stańskiego! Nigdy o niej nie wspominał... Co się wydarzy?

"Barwy szczęścia" odcinek 2033 - piątek 29.03.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Pojawienie się Rafała w serialu "Barwy szczęścia" wyprowadziło Bruna z równowagi. Dawny przyjaciel i on skrywają jakąś tajemnicę, jednak do tej pory z ich rozmów nic konkretnego nie dało się wyczytać. Wiadomo tyle, że mężczyźni mieli jakiś kontakt z przeogromnymi sumami pieniędzmi i szemranymi interesami.

Dopóki Zaborski milczy, to Stańskiemu nie przeszkadza jego obecność w hotelu. Wynajął pokój na stałe i doprowadza część personelu, włączając w to Kasię (Katarzyna Glinka), do szału. W 2033 odcinku serialu "Barwy szczęścia" obrotny biznesmen postanowi dać kilka rad dotyczących interesu przyjaciela.

- Po prostu tracisz potencjalnych klientów przez te marsze - usłyszy Bruno.
- Pomyślę o tym.
- Mam nadzieję, że jż pomyślałeś. Stać cię na więcej.

Rafał przerwie i złośliwie doda:

- Swoją drogą… Zdjęcie Bożeny w kalendarzu - naprawdę świetne!
- Dzięki.
- Masz wielkie szczęście do kobiet. Bożena jest niesamowicie podobna do Teresy, nie uważasz? Jest, jest. Wyglądają jak siostry, nie?

Stański w 2033 odcinku "Barw szczęścia" będzie w szoku, ale na pewno nie większym, niż Bożena, która podsłucha ostatni fragment rozmowy. Kim jest Teresa? Na pewno byłą kochanką Stańskiego, tylko dlaczego wcześniej milczał?

- Kto to jest ta Teresa, kochanie? Nigdy o niej nie mówiłeś - spyta go żona w przyszłym tygodniu. On wpadnie szał:

- Miałeś nigdy nie wracać do przeszłości!
- Oj, chlapnąłem niechcący.
- Po prostu się kontroluj albo wypad z mojego hotelu! To nie są żarty.

To już pewne, że Bruno w serialu "Barwy szczęścia" skrywa jakiś niebezpieczny sekret. Widzowie dowiedzą się o nim w swoim czasie...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze