Barwy szczęścia, odcinek 1971: Oliwka przez Justina zażyje śmiertelną dawkę narkotyków?

2018-12-28 11:55 sz
Barwy szczęścia odc. 1968. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 1968. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) z serialu "Barwy szczęścia" po rozstaniu z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) bardzo zaprzyjaźniła się z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) i grupą rozrywkowych znajomych. W 1971 odcinku zaczną hodować marihuanę, a niedługo później w ich kryjówce pojawią się mocniejsze narkotyki. Czy Oliwka da się namówić wzięcie białego proszku? 

"Barwy szczęścia" odcinek 1971 - środa, 2.01.2018, o godz. 20.10 w TVP2

Mamy złą wiadomość dla wszystkich widzów, którzy liczyli na rozsądek młodej bohaterki. Oliwka w 1971 odcinku serialu "Barwy szczęścia" da się przekonać do wzięcia narkotyków. Zacznie się niewinnie...

Jeden ze znajomych przyniesie cały krzak konopii indyjskiej... i postanowi zasadzić roślinę w ogródku.

- Ciebie powaliło? A jak ktoś zakabluje nas na policję? - Oliwka w 1971 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie poprze tego pomysłu.
- Powiemy, że to samosieja i będą mogli nam naskoczyć!(…) Gandzia z własnej uprawy najlepsza… Nie zgrywaj świętej... Sama chętnie zajarasz… - odrzeknie kolega i nie pomyli się. Zbrowska sięgnie po narkotyki.

Kilka godzin później, gdy już wszyscy będą nieco podpici i zrelaksowani zielem, wpadnie kolejna osoba. Wyjmie biały proszek, o działaniu przypominającym działanie mefedronu. Najprawdopodobniej będą dopalacze.

Justin w 1971 odcinku "Barwy szczęścia" sprzeciwi się takim używkom, jednak chłopak zacznie ich wszystkich namawiać...

- Weź się z tym zabieraj... To jest syf. Mózgotrzep!(…) Marycha krzywdy ci nie zrobi, a po tym dziadostwie na sygnale pojedziesz na OIOM!
- Jaki OIOM? Ziomal, nie siej paniki…
- Nie chcę kłopotów, kumasz? Ani psiarni na karku!

Czy i tym razem przyjaciołom zabraknie asertywności? Czy Oliwka zdecyduje się na wciągnięcie narkotyku i zaryzykuje swoje życie?

Najnowsze