Barwy szczęścia. Nie będzie nowego sezonu w sierpniu! Szokująca decyzja TVP

2020-08-07 10:58 sz
Barwy szczęścia. Nie będzie nowego sezonu w sierpniu! Szokująca decyzja TVP
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Nie będzie nowego sezonu w sierpniu! Szokująca decyzja TVP

Sierpniowa emisja "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 została odwołana?! Pojawiła się ogromna zmiana! Szokująca decyzja TVP zapadła bez informowania o niej widzów. Nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" miały pojawić się już 17 sierpnia 2020, jednak opisy odcinków zniknęły z programów telewizyjnych, a wszelkie zapowiedzi zostały usunięte z Instagrama. Dlaczego nie będzie "Barw szczęścia"?

Kiedy nowe odcinki serialu "Barw szczęścia" po wakacjach 2020? Nastąpiła zmiana!

Serial "Barwy szczęścia" miał zostać wyemitowany po wakacjach 17 sierpnia 2020 roku. Niestety, wszystko wskazuje na to, że pojawi się znacznie później! Z Instagrama "Barw szczęścia" zniknął post zapowiadający nowe odcinki właśnie w tym terminie, a opisy kolejnych epizodów, które niedawno pojawiły się w programach telewizyjnych, zostały skasowane.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata odkryje skandaliczny romans szefa z jej przyjaciółką! Romanowski wykorzysta obie

Choroba aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przerwał milczenie o stanie zdrowia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przyczyna szokującej decyzji w sprawie serialu "Barwy szczęścia" na razie nie jest znana. Napisaliśmy do TVP z zapytaniem i prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Na razie czekamy na odpowiedź, a kiedy tylko się pojawi, zostanie umieszczona w tym artykule.

A co, niezależnie od daty premiery nowego sezonu, wydarzy się po wakacjach 2020 w serialu "Barwy szczęścia"? Zamieszanie w rodzinie Pyrków będzie trwać w najlepsze! Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Marek (Marcin Perchuć) i Iwona (Izabela Zwierzyńska) zdołają zażegnać konflikt z bliskimi. Inaczej stanie się w rodzinie Sadowskich i Stanskich. Bożena (Marieta Żukowska) będzie rozważała rozwód z Brunem (Lesław Żurek), zaś Kasia (Katarzyna Glinka) po powrocie Izy (Agnieszka Warchulska) zostawi Łukasza (Michał Rolnicki) i wraz z synem wyjedzie z Polski. To nie wszystko, bowiem na plan "Barw szczęścia" wróciła Maria Dejmek, co oznacza, że znowu na ekranie zobaczymy uwielbianą przez widzów Natalię. To oczywiście nie wszystko. Aby poznać więcej szczegółów zapraszamy do zakładki "Barwy szczęścia" na naszym portalu.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzina Małgorzaty i Jerzego się powiększy! Nie poradzi sobie w nowej roli - WIDEO