Barwy szczęścia. Natalia Zwoleńska odchodzi! Tak pożegnali Marię Dejmek na planie serialu - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Natalia Zwoleńska odchodzi! Tak pożegnali Marię Dejmek na planie serialu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Natalia Zwoleńska odchodzi! Tak pożegnali Marię Dejmek na planie serialu - ZDJĘCIA

2022-07-09 21:21

Natalia (Maria Dejmek) skończyła prace na planie "Barw szczęścia"! Z uśmiechem i dobrą energią dziękuje wszystkim i dzieli się z fanami wyjątkowymi chwilami ostatniego dnia zdjęciowego. Aktora nie pokazała smutku, a jedynie z ochotą podzieliła się wyzwaniem, przed którym postawiono ją przy okazji kręcenia ostatnich scen w "Barwach szczęścia". To nie do wiary, co musiała zrobić gwiazda, by wszystko się udało. Natalia miała przejść poważną operację i zniwelować ryzyko nowotworu, a teraz okazuje się, że Maria Dejmek żegna się z widzami.

Maria Dejmek znika z "Barw szczęścia". To były ostatnie sceny z Natalią Zwoleńską 

Natalia odchodzi z "Barw szczęścia"! Chociaż Zwoleńska pojawi się w nowym sezonie po wakacjach, aktorka pożegnała się z rolą. Prawniczka ma za sobą trudny okres zastanowienia się, co dalej z jej zdrowiem. Przypomnijmy, że za sprawą Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) przebadała się w kierunku nowotworu piersi. Okazało się, że ma gen, który może w przyszłości spowodować raka, a do tego nie chce dopuścić. W ostatnich odcinkach "Barw szczęścia" przed wakacjami, Natalia obwieściła matce, że poddaje się mastektomii. Jak to wpłynie na dalsze losy prawniczki?

Jak pisaliśmy m.in. TUAJ, Natalia spędzi szczęśliwe chwile z córeczką Leą (Lena Sobota) i matką Małgorzatą. Ich nową pasją stanie się jazda konno, gdzie poznają tajemniczego instruktora. Natalia wydawała się bardzo szczęśliwa na ostatnich relacjach i zdjęciach z planu "Barwy szczęścia", a teraz się żegna! 

Sprawdź: Pierwsza miłość. Artur i Dorota będą mieli drugie dziecko w nowym sezonie! Ledwo dają radę z Tosią, a teraz taki zwrot akcji - ZDJĘCIA

Gwiazda serialu "Barw szczęścia" żegna się, ale widzowie mogą być spokojni, bo chodzi tylko o okres wakacji! Maria Dejmek poinformowała widzów, że zagrała ostatnią scenę i rozpoczyna się jej urlop. - Dziś ostatni dzień na planie @barwyszczescia.official przed wakacyjną przerwą. Jeździłam na Delfino, uwielbiam takie wyzwania!!!? #ontheset #actress #actresslife #barwyszczescia #najchętniejoglądanyserialcodzienny - napisała aktorka i tym samym zdradziła, co takiego przyszykowali jej na pożegnanie. W swój ostatni dzień zdjęciowy Natalia miała okazję pojeździć na koniu, co można zobaczyć w GALERII ZDJĘCIA. Widać, że takie sceny przypadły do gustu aktorce i świetnie czuje się pracując ze zwierzętami.

Natalia pojawi się więc w nowym sezonie "Barw szczęścia" i postara poukładać sobie swoje sprawy. Wiadomo już, że jej bohaterka pokocha jazdę konno, tak samo jak córeczka Lea i Małgorzata. Maria Dejmek wróci do pracy na planie serialu po przerwie. 

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość błaga wszystkich o wybaczenie! Tak żona Mateusza spróbuje odkupić swoje winy

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze