Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Natalia nie wróci prędko na plan?! Co się stanie z Cezarym? Maria Dejmek wyraziła się jasno - ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" Natalia zniknie na jakiś czas, bo wyjedzie za granicę. Wszystko przez to, że grająca Zwoleńską Maria Dejmek zaszła w drugą ciążę i uznała, że na razie jest czas na zajęcie się sobą, synkiem Guciem i poczętą Zosią. Fani "Barw szczęścia" wypatrują nowych informacji, kiedy gwiazda wróci na plan i jak potoczą się dalsze losy jej związku z Cezarym (Marcel Opaliński). Niestety, Dejmek prędko na plan nie wróci. Zobacz, co wyznała i zobacz najnowsze ZDJĘCIA Natalii z "Barw szczęścia" w ciąży w GALERII!

Barwy szczęścia. Natalia prędko nie wróci do Cezarego. Maria Dejmek wyznała całą prawdę 

Z "Barw szczęścia" zniknie na jakiś czas mecenas Zwoleńska. Na szczęście wiadomo już, że nie na zawsze bo Natalia z Cezarym dołączyli do nowej czołówki. Ale kiedy Dejmek wróci z urlopu macierzyńskiego nadal nie do końca wiadomo. Gwiazda już jest w zaawansowanej ciąży z Zosią. Córka aktorki mogła dostać imię po serialowej rywalce prawniczki, co byłoby ostatecznym przypieczętowaniem zwycięstwa Natalii nad Sofią (Valeri Guliaieva).... 

Tymczasem gwiazda "Barw szczęścia" pokazała się w zaawansowanej ciąży w "Pytaniu na śniadanie" i przy tej okazji opublikowała na swoim profilu na Instagramie nowe ZDJĘCIA z ciążowym brzuszkiem. Dejmek odpowiedziała też na pytania fanów o to, kiedy wróci na plan. 

- Kiedy pojawi się Zośka i kiedy planujesz wrócić do "Barw szczęścia"? - padło pytanie na profilu Dejmek.

- Plan zdjęciowy to mój drugi dom. Już zaczynam tęsknić - wyznała Natalia z "Barw szczęścia". - Ale wszystko zależy od Zosi, to ona jest priorytetem. Gucio miał 6 miesięcy jak wróciłam do pracy. Byłoby to o wiele szybciej, ale pandemia pokrzyżowała nam plany - dodała gwiazda.

Według ostatnich doniesień z planu "Barw szczęścia" Natalia wyjedzie za granicę razem z Cezarym. Ale czy wrócą razem, czy Rawicz wcześniej wprost w ramiona czekającej wiernie Sofii - przekonamy się w nowym sezonie serii po wakacjach!

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Dramat u Pyrków! Agata i Hubert już nigdy nie zobaczą reszty rodziny - ZDJĘCIA

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze