Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Metamorfoza Natalii po odejściu z serialu! Tak zmieniła się Maria Dejmek - ZDJĘCIE

2023-07-08 11:02

Maria Dejmek już pożegnała "Barwy szczęścia" przed zasłużonym urlopem macierzyńskim, ale wcale nie zwolniła tempa! Tuż po ostatnim klapsie na planie uwielbianego serialu TVP2 aktorka udała się do salonu fryzjerskiego, gdzie przeszła niezwykłą przemianę. Uwielbiana Natalia z "Barw szczęścia" zdecydowała się na zaskakującą zmianę w swoim wyglądzie, po której aż trudno rozpoznać ukochaną Cezarego (Marcel Opaliński). Ale nowa Zwoleńska od razu przypadła fanom do gustu! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Niezwykła przemiana Natalii z "Barw szczęścia"! Maria Dejmek zdecydowała się na radykalną zmianę w swoim wyglądzie

Maria Dejmek dopiero co pożegnała "Barwy szczęścia" i oświadczyła fanom, że na pewien czas żegna się z uwielbianym serialem TVP2. Wszystko przez ciążę 35-letniej aktorki, którą coraz trudniej było ukrywać produkcji, gdyż ukochana Cezarego w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wcale nie będzie spodziewać się dziecka. Choć ciąża Natalii wywoła sporo kontrowersji wśród widzów, gdyż Zwoleńska poddała się mastektomii i na poważnie zaczęła rozważać również usunięcie jajników, aby w ten sposób zminimalizować ryzyko zachorowania na raka, to ostatecznie się na to nie zdecydowała. Mimo tego w serialu Natalia nie będzie w ciąży, a po wyprowadzce z domu Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski) wspólnie z Leą (Lena Sobota) i Rawiczem zdecydują się wylecieć z kraju i tak Zwoleńska zniknie z hitowej produkcji!

Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie ostatnim zdjęciem z planu "Barw szczęścia", ale jednocześnie uspokoiła swoich fanów, że nie odchodzi na zawsze tylko na czas urlopu macierzyńskiego. Maria Dejmek wyjaśniła, że udaje się na zasłużony odpoczynek, ale nim on nastał, to aktorka jeszcze znalazła chwilę na wizytę w salonie fryzjerskim, gdzie zdecydowała się na całkowitą zmianę swojego wyglądu! Uwielbiana Natalia z "Barw szczęścia" pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem ze swojej metamorfozy, na którym tak się zmieniła, że aż trudno ją rozpoznać! Wszystko przez to, że 35-lataka postawiła na grzywkę, w której do tej pory nie mieliśmy okazji jej oglądać!

- Kiedy dzwonisz do najwspanialszej @aleksandraoleczekhairstylist i mówisz, że w końcu zaczęłaś urlop macierzyński i w trybie pilnym potrzebujesz zmiany na głowie ;) I oto efekt! Dziękuje @aleksandraoleczekhairstylist za ekspresowe przyjęcie!😘 #zmiany #urlopmacierzynski - podpisała Maria Dejmek pod swoim zdjęciem w nowej fryzurze.

Oczywiście, na reakcje fanów Natalii z "Barw szczęścia" nie trzeba było długo czekać, gdyż wszystkich ogromnie spodobała się przemiana uwielbianej Zwoleńskiej. Pod kątem aktorki padło wiele miłych słów również od widzów serialu, których jednak musimy zmartwić, gdyż ukochana Cezarego w nowych odcinkach "Barw szczęścia" nie pojawi się w odmienionej fryzurze i to nie tylko dlatego, że odcinki są nagrywane z długim wyprzedzeniem, ale przede wszystkim, że zmiana Natalii zaszła dopiero po zakończeniu jej zdjęć do serialu przed urlopem macierzyńskim. Ale może Zwoleńska pojawi się w tej wersji w jeszcze kolejnym sezonie! Kto wie, szczególnie, że bardzo spodobała się ona jej fanom!

- Ale Ci pięknie ! Promieniejesz Marysiu ❤️👶🏻;

- Piękna kobieta ❤️;

- Extra ❤️ 🌸 powiew wiatru we włosach 🌼;

- Wyglądasz przepięknie😍😍;

- Wow❤️❤️

- Bardzo ładnie Tobie w grzywce myślisz że zostanie z tobą na dłużej?😀.

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze