Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Łukasz zniknie z serialu po zdradzie Kasi?! Michał Rolnicki zagra u konkurencji - ZDJĘCIA

2022-11-16 8:55

Łukasz zniknie z "Barw szczęścia"? Dla Michała Rolnickiego pojawiła się wielka szansa zawodowa, więc aktor postanowił spróbować swoich sił w serialu u konkurencji. Chodzi o produkcję Polsatu pt.: "Święty", gdzie Rolnicki wcieli się w rolę Kordiana, sprawcy niemałego zamieszania w rodzinie Kordasów, który wprowadzi zament i śmiech. Czy to oznacza, że Sadowski z "Barw szczęścia" zniknie na zawsze? Kasia (Katarzyna Glinka) jeszcze nie wie o zdradzie męża ze stażystką Weroniką (Maria Świłpa), ale kiedy pozna prawdę, to może być koniec tego małżeństwa...

Łukasz po zdradzie Kasi odchodzi z "Barw szczęścia". Michał Rolnicki przyjął propozycję konkurencji i przechodzi do Polsatu 

Sadowski to jedna z bardziej lubianych postaci z "Barw szczęścia", ale mocno przesadził, kiedy w poprzednich odcinkach serialu pocałował stażystkę Weronikę, a wszystko sfotografował Modrzycki (Piotr Ligenza). Kasia nie wie o zdradzie z młodą, piękną dziewczyną, bo sama jest zajęta opiekowaniem się Igorem (Tomasz Nosiński) i jego synem Maksem (Mikołaj Wichowski). Wkrótce jednak w "Barwach szczęścia" nastąpi starcie Kasi i Weroniki. Czy po tym wydarzeniu małżeństwo Sadowskich się rozpadnie, a Łukasz odejdzie z serialu? Michał Rolnicki zdecydował się na ważny zawodowy krok i zagra u konkurencji. 

Michał Rolnicki jako Kordian w serialu "Święty"

Aktor znany z "Barw szczęścia" pokaże się w nieco innej odsłonie. Michał Rolnicki zagra Kordiana w produkcji telewizji Polsat, pt,: "Święty". 

Michał Rolnicki zagra Kordiana – postać, która sporo namiesza w życiu bohaterów serialu. Dawno niewidziany kuzyn biznesmena Krzysztofa Kordasa (Michał Milowicz) pojawi się w Uroczysku za sprawą Luizy (Klaudia Sokołowska), która postanowi odegrać się na siostrze i ojcu, fundując im prawdziwą rewolucję.Kiedy Tamara (Kaja Walden) poszukiwać będzie fachowego wsparcia w prowadzeniu winnicy, Luiza podsunie przyrodniej siostrze kontakt do wujka Kordiana, jako eksperta w tej dziedzinie i osoby przed laty bardzo bliskiej ich ojcu. Nie wspomni jednak, że drogi obu panów dawno się rozeszły. Kiedy Kordas rozwijał rodzinny biznes, Kordiana nosiło po świecie, a że nie stronił od ryzykownych przygód i interesów, trafił w końcu za kratki. Wkrótce na jaw wyjdą tajemnice z przeszłości, a Kordian stanie się sprawcą niemałego zamieszania - nie tylko w rodzinie Kordasów... - czytamy w materiałach prasowych telewizji Polsat. 

Wiernych fanów "Barw szczęścia" uspokajamy. Postać Łukasza nadal będzie pojawiać się w serialu u boku Kasi i Ksawerego (Bartosz Gruchot). Nie wiadomo jeszcze, czy Kasia w ogóle dowie się o pocałunku męża ze stażystką, ale na pewno da do zrozumienia Weronice, gdzie jej miejsce. Mimo że Michał Rolnicki zagra Kordiana w serialu "Święty", nie rezygnuje z roli Łukasza z "Barw szczęścia".

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze