Barwy szczęścia. Koniec Sławki w nowym sezonie. Matka Patryka i Jowity odchodzi z serialu! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Koniec Sławki w nowym sezonie. Matka Patryka i Jowity odchodzi z serialu! - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Koniec Sławki w nowym sezonie. Matka Patryka i Jowity odchodzi z serialu! - ZDJĘCIA

2022-07-11 20:05

Sławka (Ewelina Serafin) odchodzi z "Barw szczęścia"! Aktorka właśnie pożegnała się z produkcją i wrzuciła ostatnie zdjęcia z planu. Nadchodzące odcinki "Barw szczęścia" nie będą wcale łatwe dla matki Jowity (Magdalena Żak) i Patryka (Konrad Skolimowski). Córka siedzi w więzieniu, a syn rozstał się z narzeczoną. Do tego do życia kobiety wróci niewierny Kornel (Jakub Bohosiewicz). Jak się okazuje, postać Sławki pojawi się w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej, ale Ewelina Serafin ogłosiła koniec zdjęć i odejście. Zobacz ZDJĘCIA.

Sławka odchodzi z "Barw szczęścia"! Ewelina Serafin żegna się z rolą i fanami

Sławka z "Barw szczęścia" początkowo miała grać epizodycznie pojawiającą się matkę Patryka i Jowity, ale widzowie serialu tak polubili postać ekscentrycznej kobiety, że jej rola się rozrosła. Jezierska nie ma za sobą najlepszego czasu, bo życie w luksusie z Kornelem się skończyło, mąż narobił głupot, a największą była zdrada żony z Sandrą (Joanna Opozda) i wyjazd z nią do Meksyku. Jak się okazuje, Kornel nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i wróci do Polski. Głównie za sprawą tego, co dzieje się z Jowitą, która siedzi w areszcie i nawet Natalia (Maria Dejmek) nie daje rady jej stamtąd wyciągnąć. Mimo wszystko Sławka i Patryk dzielnie walczą o uwolnienie młodej dziewczyny. 

Przeczytaj też: M jak miłość. Poród Julii w nowym sezonie. Będzie tak blisko rozwiązania, a zamiast Budzyńskiego w szpitalu pojawi się Sylwia - WIDEO, ZDJĘCIA

Sławka z "Barw szczęścia" na pewno pojawi się w nowym sezonie, bo Ewelina Serafin niejednokrotnie dokumentowała prace na planie w mediach społecznościowych. Jezierskiej nie będzie łatwo walczyć o córkę i zamartwiać się o syna, który rozstał się z narzeczoną Agatą (Natalia Zambrzycka). Mało tego, teraz młody Jezierski weźmie się za Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i to spowoduje konflikt z Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Sławka w nowych odcinkach "Barw szczęścia" będzie miała sporo roboty i zmartwień, a teraz Ewelina Serafin ogłasza odejście z serialu! Dodała pożegnalne zdjęcie na swój profil na Instagramie i żegna się z widzami. Na szczęście wszystko wyjaśnia podpis zdjęcia aktorki, który wyjaśnia, że Ewelina Serafin żegna się z rolą tylko na okres wakacji.

- Wakacje#Holidays#HappyHollidays#OstatniDzienPrzedPrzerwaWakacyjna#KrecimyDlaWas#❤️SlawkaNaPlanieBarwSzczescia#❤️PozdrowieniazPlanu❤️ - napisała Ewelina Serafin. Widzowie "Barw szczęścia" mogą być spokojni, bo podobnie jak Natalia Zwoleńska, Sławka pojawi się w nowym sezonie. 

Sprawdź: M jak miłość. Nowa kancelaria Budzyńskiego powala! Magda nie pojawi się w biurze, bo Julia wepchnie się nawet tam - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2645: Wielka przemiana Sławki. Patryk nie pozna własnej matki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze