Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Klara nie zatrzyma przy sobie Marysi. Córka Pyrków zostanie z Hubertem! - ZDJĘCIA

2024-07-10 16:17

Fani serialu mogą już odetchnąć z ulgą. W nowym sezonie serialu „Barwy szczęścia” po wakacjach Klara (Olga Jankowska) nie zatrzyma Marysi siłą w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka po rozwodzie z Hubertem (Marek Molak). Dziewczynka wróci do Polski i swojego ojca. Pytanie tylko, czy wreszcie przejdzie do porządku dziennego nad tym, że jej ojciec zakochał się w innej, niż mama, kobiecie. Emil (Artem Malaszczuk) nie będzie miał żadnego problemu z tym, że Asia się zakochała. Zobacz ZDJĘCIA

Odkąd – w minionym sezonie – Hubert zgodził się na wyjazd Marysi do Klary do USA, jedna myśl spędzała mu sen z oczu. Czy była żona pozwoli jej wrócić do kraju? Zdarzają się przecież rodzicielskie nadużycia w takich sprawach – pomimo uzgodnień jedno z rodziców nie „oddaje” dziecka drugiemu. Tego właśnie bał się Hubert. Szczęśliwie, Marysia wróci z powrotem do Polski. Stało się to jasne, odkąd produkcja „Barw szczęścia” opublikowała piękne zdjęcia promujące kolejne, wrześniowe już odcinki, zamieszczając przy okazji Instastory na profilu serialu.

Powrót Marysi do Huberta w nowym sezonie „Barw szczęścia”!

Marysia wróci i to wróci w pięknym stylu niemal reklamowych ujęć. Zdjęcia na Instagramie wręcz ociekają radością i wszelkimi możliwymi „barwami szczęścia”. I choć Marysia wygląda na nich troszkę niepewnie, to mamy nadzieję, że we wrześniowych odcinkach serialu „Barwy szczęścia” pogodzi się z faktem, iż jej ukochany tata będzie mieszkał z Asią (Anna Gzyra). I że Asia nie ma zamiaru zająć miejsca jej mamy, bo sama ma syna Emila. A także, że z Emilem mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi. Przecież będą na siebie skazani mieszkając w jednym domu. A jeżeli ten proces integracji się nie sprawdzi, Hubert zaprowadzi sześcioletnią dziewczynkę na psychoterapię. Wówczas trzeba będzie doprowadzić z powrotem do sytuacji, która już przecież miała miejsce, kiedy Marysia nie miała nic przeciwko Asi i Emilowi. Dopiero z upływem czasu jej pozytywne nastawienie zamieniło się we wrogość.

Barwy szczęścia. Kolejny sezon pełen niespodzianek! Będzie nowy dom Pyrków?
Listen on Spreaker.
Najnowsze