Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Justin weźmie się też za Karolinę?! Nowe ZDJĘCIA z planu powalają - ZDJĘCIA

Z planu "Barw szczęścia" wyciekły nowe ZDJĘCIA! A na nich widać, jak Justin (Jasper Sołtysiewicz) przymila się do kolejnej bohaterki! Do tego czasu Skotnicki zawróci w głowie Lilly (Mayu Gralińska Sakai), po raz kolejny Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), aż w końcu samej Agacie Pyrce (Natalia Zambrzycka)! Ta ostatnia dziewczyna, po upokarzającej nocy z Justinem w hotelu Stańskich, będzie miała nowe kłopoty, bo Sławka (Ewelina Serafin) zacznie ją dręczyć o romans z chłopakiem, na którego sama ma chrapkę. Ale Justinowi ciągle będzie mało przygód... Czy w wiosennych odcinkach "Barw szczęścia" weźmie się także samotną matkę Karolinę (Marta Dąbrowska)?

Barwy szczęścia. Nowy romans Karoliny z Justinem? Następcy Zaborskiego nigdy nie będzie mało - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Justin w "Barwach szczęścia" zastąpił Zaborskiego na stanowisku menadżera hotelu Stańskich. Czy "pójdzie za ciosem" i zajmie miejsce oszusta także w łóżku jego byłe=j kochanki, Karoliny? Tak to może wyglądać na najnowszych ZDJĘCIACH z planu serialu. Czy Karolina da się skusić młodszemu przystojniakowi, który "zmienia dziewczyny jak rękawiczki"?

Na plan "Barw szczęścia" wkroczyły już Święta i na oficjalnym profilu serialu na Instagramie możemy zobaczyć kulisy nagrywania nowych scen do wiosennych odcinków. Karolina jest na nich ważną postacią, wyraźnie blisko z Brunem (Lesław Żurek), a nawet Oliwką. Ale najbardziej szokują jej ujęcia z Justinem! Czyżby kolejna doświadczona kobieta miała ulec urokowi Skotnickiego?

Do tej pory najstarszą kobietą, pretendującą do miana kochanki Justina w "Barwach szczęścia" była Sławka. To ona właśnie zacznie nachodzić Agatę w 2727 odcinku serialu (emisja we wtorek 3.01.2023) i żądać, aby zostawiła "jej chłopaka" w spokoju. Wtedy też Jezierska wspomni Pyrce, że Justin spotyka się z nową kochanką... Czy będzie nią Karolina? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2725: Kuczma świadkiem morderstwa Prota! Wyda Kodurowi, że to Biniu wrobił we wszystko Jowitę

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze